Image default
Erkek Moda

Renk ve Desen Ayrımı İle Bütün Bir Parça Düzeni!

Renk ve Desen Ayrımı İle Bütün Bir Parça Düzeni!

Gömlek ve ceket giyimi konusunda pratik çözümler üreten sitemiz, sizler için farklı birkaç alternatif derleyerek, ortaya çok tatlı çözümler çıkartıyor. Peki ne şekilde ve nasıl giyinmeliyiz, nasıl karşımıza çıkar bu çözümler?

Çizgili gömlek ile  uyumlu parça: Desenli kravat Çizgilerin üzerine çizgi çekmek zordur! Onun yerine noktalı ya da elmas desenli kravatlı deneyin. Hem asil duracak hem de göz yormayacaktır. Düz renk gömlek Uyumlu parça: Çizgili kravat Burada şöyle bir ince çizgi var: Kravatın en ince çizgisinin rengi ile gömleğinizin rengini yakın tutmaya çalışın… Uyumu en üst düzeye çıkarmış olursunuz. Ekoseli ceket ile uyumlu parça: Düz renk kravat Eğer ceketinizde bir nevi desen ve renk cümbüşü varsa, kravatınızı sade tutun, halı deseni gibi olmayın! Bu yüzden bu tercihlere büyük önem veriyoruz ve en esnek çözümler için daha farklı, çeşitli alternatifler yaratmaya çalışıyoruz.

 

Renklerin Dili

Renklerin dili, karşımıza çok farklı şekillerde çıkabiliyor. Çok daha farklı alternatifler, renk seçenekleri ve estetik çözümler için sunulan bu çalışmalara daha net bir şekilde ulaşmanız için, siz değerli takipçilerimizin ön plana çıkarılan çalışmalarına da bu giyim sırları ile katkı sunabiliriz. Ayrıntılı tercihler ve dahası için, en farklı estetik yenilikler burada sizleri bekliyor olacak!

 

1

Benzer Yazilar

Erkek Led Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Louis Vuitton 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Türkiye’deki İlk Mağazası Hogan’a Ne Katacak!

Ahmet DOĞDU

Gucci Guilty Pour Homme

Ahmet DOĞDU

Esmer Erkekler İçin Stil Önerileri

Ahmet DOĞDU

Kadife Gömlek Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz