25.2 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Vajinalog + 18

RUS KADINLARI NE İSTER?

Erkeklerin en beğendiği kadınlar arasında yer alan Rus kadınları, bazen etkilemesi zor kadın profilleri arasında yer alabilmektedir. Erkekler için beğendiği Rus kadını etkilemek için yapması gereken bazı önerileri paylaşıyoruz. Rus kadınları ne ister gelin hep birlikte görelim.

dis-gorunusunuze-onem-vermelisiniz.jpg

Dış Görünümüne Dikkat Etmelisiniz

Sadece Rus kadınları değil, bütün kadınlar dış görünümüne özen gösteren erkeklerden hoşlanmaktadır. Ancak Rus kadınlar için bu durum bir nebze daha üst seviyededir diyebiliriz. Daima şık giyinen ve kürklerle dolaşan Rus kadınları, yanlarında en az kendileri kadar şık ve gösterişli erkekler görmeyi arzulamaktadır.

alkol-tuketmeli-ama-asla-yikilmamalisiniz.jpg

Alkol Tüketebilmeli ve Asla Yıkılmamalısınız

Rus kadınları, yaşadıkları yer ve hayat tarzları itibari ile oldukça fazla alkol tüketebilen insanlardır. Bu yüzden bir Rus kadın birlikte aynı masada oturduğu erkeğin en az kendisi kadar sağlam bir içici olmasını beklemektedir. Bundan dolayı siz siz olun hoşlandığınız Rus kız içkileri götürürken boş bardak ile karşısında oyalanmayın. Alkol tükettiğiniz zaman ise yıkılmayın ve asla saçmalama boyutuna geçmeyin. Çünkü onlar için eğlence o zaman başlıyor!

Kaslı Ve Sıkı Bir Vücudunuz Olmalı

Fiziki olarak da oldukça güzel bir yapıya sahip olan Rus kadınlar, kol kasları olan, sıkı bir kalçası bulunan ve genellikle üçgen vücutlu erkeklerden hoşlanmaktadır. Güçlü ve sağlam bir duruşu olan kaslı erkekler her zaman onlar için öncelik taşımaktadır.

Özgüvenli Olmalısınız

Rus kadınlar kendi ülkelerinde erkeklerin yapabildiği her işi kendileri de yapabilmektedir ve bu özgüvene sahiptirler. Bundan dolayı karşılarındaki erkekten de özgüvenli olmalarını beklemektedirler.

Kibar Ve Centilmen Davranmalısınız

Romantik hareketler, kibar ve centilmen olmak her kadını olduğu gibi Rus kadınlarını da fazlasıyla etkilemektedir.

Sahiplenici Ve Kıskanan Tavırlar Sergileyin

Özgür ruhlu ve baskının olmadığı bir toplumda yaşayan Rus kadınlar, gerekli dozda kıskançlık ve sahiplenici davranışlardan hoşlanmaktadır. Rus erkeklerde fazlaca eksik olan kıskançlık ve sahiplenme duygusunu Rus kadınlara verdiğiniz takdirde vazgeçilmezleri olabilirsiniz.

Çekici Ve Seksi Olmaya Özen Gösterin

Kadınlar ne ister sorusunun Ruslar için de geçerli olan kısmı tabi ki seksi ve çekici olmanızdır.

Benzer Yazilar

Evlilikte Cinsel Açıdan Sorun Yaşamamak İçin 5 Altın Kural

Editor

Stres Erkeklerde Andropoza Yol Açar Mı?

Editor

Bar Refaeli

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Editor

Gündüz Arkadaş Akşam Sevgili

Editor

Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin 8 Öneri