Image default
Erkek Moda

Saatlerin Erkek Hayatlarındaki Yeri, En Yeni Saat Modeller

Erkek saatleri sadece zamanı göstermekle kalmıyor. Kollarındaki bu aksesuarları ile zarafeti ve şıklığı yansıtıyorlar. Yıllardır erkekler için en önemli aksesuarlardan olan kol saatleri birçok erkek için bir takıntı, olmazsa olmaz, kıyafetlerinin ve tarzının en önemli yardımcı aktörüdür. En yeni saat modelleri takip ederek kendilerine uygun saati kaçırmadan alırlar. Erkek saat modelleri modern ve klasik olarak iki farklı grupta nitelense de artık binlerce çeşit model arasından kıyafetlerin ve modanın önemli aksesuarı olarak payını almaktadırlar.

en-yeni-erkek-saat-modelleri

Erkekler kıyafetleri ile uyumlu kemer ve ayakkabı kombini yaparken bir taraftan da saat kombinini de düşünürler. Birçok erkeğin kıyafet alırken, saatiyle de uyum gösterip göstermeyeceğini düşünmesi bunun en güzel örneğidir. En yeni saat modelleri giyimle uyumlu olması yanında hem klasik hem de spor kıyafetlerle giyilebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Renk seçiminden kayışlarının görünümüne kadar birçok noktaya dikkat edilmelidir. Erkek saat modelleri arasından seçim yaparken, siyah ve kahverengi tonların klasik kıyafetlerle uyumlu olacağını unutmamalı. Daha modern renkli erkek saatleri ise spor ve günlük kıyafetlerle daha uyumlu olacaktır. klasik erkan, yuvarlak ve Retro tarzdaki saatler, özellikle İtalyan ve İspanyol modasını takip eden ve o tarz kıyafetleri giyen erkekler için daha uygundur. Gelişen teknoloji ile ekranları ile teknolojiyi yanınızda taşıtan digital saatler ise spor tarza daha uygundur.

en-yeni-erkek-saatleri

Erkek saatleri arasından seçim yaparken baş aktör kıyafet tarzıdır. Bir erkek klasik giyime yatkın kıyafetleri giyiyorsa onun için akrebin ve yelkovanın görüldüğü, kayışları deri veya metalik olan saatler daha dikkat çekici olacaktır. Hareketli ve maceracı bir erkeğin saati canlı ve kendi gibi hareketli, ekranı dolu, görselliği yüksek saatlerden olmalı. Erkek saat tercihinde sporcuların ve modern hayatın getirdiği teknolojiyi takip edenlerin ise digital ve aykırı tarzdaki saatleri tercih etmeleri gayet normaldir. En yeni saat modelleri içerisinde yer almasa da özellikle son dönem gömlek – yelek kombini sayesinde öne çıkan köstekli cep saatleri de aklımızın bir kenarında olsun.

Benzer Yazilar

Kruvaze Ceketsiz Erkek Olmaz!

Ahmet DOĞDU

Oduncu Gömleği

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Mezuniyet Balosu Kombini

Editor

Takım Elbise Giymeyi Sevenlere Özel 2019 Takım Elbise Modelleri

Ahmet DOĞDU

Gömlek Nasıl Seçilir?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz