Image default
Genel

Sadece Erkeklerin Anlayabildiği Durumlar

Dünya devamlı toplumsal cinsiyet eşitliğinden söz ediyor fakat yalnızca erkeklerin yüzleştiği bazı acı durumlar var. Erkekler gün içinde kadınların anlayamadığı birçok sorun yaşıyor ve burada yalnızca erkekler birbiriyle empati kurabiliyor.

Fermuar Trajedisi

Evet, her erkek fermuar trajedisini sorunsuz bir şekilde atlatmaya çalıştı. Tabii bazen de kötü anlar yaşandı.

Kaşındıran İç Çamaşırı

Her zaman geniş iç çamaşırları tercih edemiyorlar. Evet, dayanılmaz acı ve kaşıntıya maruz kalınıyor.

Her Yer Tüy Kaplı

Tüm vücudu pürüzsüz hale getirmek için kadınlar kadar cesur olamıyorlar. O tüylerden kurtulmak için pek de uğraşılmıyor.

Sakal Tıraşı 

Bacaklarınızdaki tüyleri almaktan daha rahatsız edici bir durum olan sakal tıraşı pek de kolay iş değil. Tabii ki bacaklardaki alan daha fazla, ama en azından daha az hassas.

Arka Cepteki Cüzdan

Arka ceplerine soktukları cüzdanlarına oturmak zorunda kalırlar. Oturdukları yerden cüzdanlarıyla kalkmaları bazen mümkün olamayabiliyor. Bunu başardıktan sonra da, hiç kimse fark etmesin diye düzgün yürümeleri gerekiyor. Bu da acı verici bir duruma dönüşebiliyor.

Sorsam Mı Sormasam Mı?

Evet, bu bitmek bilmeyen gecelerde ona sorsam mı sormasam mı diye düşünüp durmak oldukça yorucu. İlk adımın çoğunlukla erkek tarafından atılması bekleniyor. Bu da büyük risk demek oluyor.

 Eyvah, Yanlış Anlaşıldım!

Kadınlar ne hissettiğini anlamak biraz zor olabiliyor. Erkekler, sapık bir adam olduklarını düşünmemeleri için kadınlara nasıl davranacakları konusunda kararsızlık yaşayabiliyor. Bu durum da bir erkek için sorun haline gelebiliyor.

Gözyaşlarına Hakim Olamamak

Tabii ki erkekler de ağlar ve bu bir sorun da değildir. Çünkü onlar da birer insan ve duyguları var. Bazı duygusal anlar olur ve ağlarsınız hepsi bu.

Benzer Yazilar

Kadınlar Uyarıyor Giyiminizde Asla Ama Asla Yapmamanız Gereken Yanlışlar

Ahmet DOĞDU

TUTTUĞUNUZ TAKIM KARAKTERİNİZİ ELE VERİYOR

Editor

Erkeklerin Evlenmeden Önce Yapması Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Yurtdışında Yaşamak Sanıldığı Kadar Güzel Bir Durum Mu?

Editor

Yılbaşına Ramak Kala Hayatınızdaki Kadına Verebileceğiniz En Güzel Hediyeler

Ahmet DOĞDU

Ünlü Psikatristlerden Aşk Yorumları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz