Image default
Erkek Moda

Sadelikten Hoşlananlar için Lacoste Erkek Tişört Modelleri

Sadelikten Hoşlananlar için Lacoste Erkek Tişört Modelleri

 

Lacoste markasını modayı takip etmeseniz bile duymuşsunuzdur. Sonuçta dünyaca bir marka olmasına rağmen Türkiye’de de birçok erkek tarafından tercih edilen, severek giyilen bir marka olan Lacoste’un en çok tercih edilen ürünleri düz, tek renk, polo yaka tişört modelleridir. Bizler de bu konumuzda Lacoste erkek tişört modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lacoste polo yaka tişört modellerini tercih eden erkeklerin ortak noktası gösterişten uzak olmalarıdır. Gösterişten uzak olup sadelikten yana olan erkeklerin daha çok tercih ettiği Lacoste tişört modellerini ne spor giyim kapsamında ne de klasik giyim kapsamında değerlendirebiliriz. Her ikisinde de yer alıyor dersek en doğru olanı yapmış olacağız sanırım.

Lacoste erkek tişört fiyatlarına gelirsek fiyatları biraz pahalı bulabilirsiniz. Konumuzda bahsettiğimiz düz, tek renk, polo yaka tişört modelleri 150 lira civarındadır. Sonuçta Lacoste gibi bir marka için 150 lira çok da pahalı değil ama bütçenizi aşıyorsa yapmanız gereken morhipo, trendyol, zizigo ve benzeri fırsat sitelerine tıklayıp Lacoste kampanyalarını incelemektir. Kampanyalardan yararlanarak %50’ye varan indirimlerle Lacoste tişört modellerine sahip olabilirsiniz.

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan ProblemlerUzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

Benzer Yazilar

Diesel Yeni Saat Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Erkekler De Takı Takar: Bileklikler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Dar ve Bilek Pantalon Modası

Ahmet DOĞDU

Sandalet mi Terlik mi?

Ahmet DOĞDU

Hakiki Erkek Deri Montlar

Editor

Sakalları Gür Göstermenin 3 Yolu

Editor

Yorum Yaz