Image default
Erkek Moda

Salaş Erkek Hırkası Modelleri

Son zamanlarda erkek salaş hırka örgü modelleri büyük rağbet görmekte. Sadece el yapımı örgü modellerin yanı sıra uzun salaş erkek hırkası modelleri de bu kışın modası olacak gibi duruyor. Buradan hareketle her tarza uygun erkek hırka modelleri hakkında aşağıdaki başlıklarda belirtilmiştir.

Uzun salaş erkek hırkası
Uzun salaş erkek hırkası

Uzun Salaş Erkek Hırkası Modelleri

Uzun salaş erkek hırka modelleri erkekler tarafından son zamanlarda büyük ilgi görmekte. Şık tasarımlı ve neredeyse dizlere kadar uzanan boylarıyla yaz kış fark etmeksizin erkeklerin üzerinde bu tarz hırkaları görmeniz mümkündür. Özellikle bazı hırkalar kesik kot pantolonlar ile kombin edildiği takdirde oldukça hoş bir tarz yakalanabilir.

Örgü Salaş Hırka Modelleri

El yapımı erkek salaş hırka örgü modelleri de çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almayı başarmış durumda. Salaş erkek hırka modelleri arasında, nostaljik ve klasik tarzıyla örgü yapımlı hırkalar özellikle kış aylarında hem tarzını yansıtmayı hem de hastalıklardan korunmayı isteyenler için en iyi alternatif sayılabilir.

Erkek salaş hırka örgü modelleri
Erkek salaş hırka örgü modelleri

Hırka Seçiminde Öneriler

Bu başlık altında ise erkeklerin hırka seçiminde dikkat etmesi gerekenlere değinilmiştir. Hırka seçimi yaparken hırkanızın özgün tarzınızı ve kombin yapmayı düşündüğünüz parçalarla uyumlu olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle kullandığınız ayakkabının modeline ve rengine uygun bir hırka modeli, kendi tarzınızı yansıtmakta size çok yardımcı olacaktır. Hırkanın altına giyilecek pantolon modeli ve rengiyle de uyumlu olmasına dikkat ediniz. Hırka seçerken eğer örgü model hırka tercih edecekseniz, yoğun ve kalitesiz yünden olmamasına dikkat edin, eğer yünlü alacaksanız da kaliteli olmasını göz önünde bulundurun.

Benzer Yazilar

Kravat Nasıl Bağlanır?

Editor

MISTER CARTOON Diesel LIMITED EDITION Saat

Ahmet DOĞDU

Beş Adımda Bohem Yaşam Tarzı

Editor

Bahar Dönemi, Bizlere Estetik Katmalı!

Ahmet DOĞDU

Diesel 2011 Erkek Kataloğu

Ahmet DOĞDU

Sonbahar İçin En Gözde Erkek Ekose Pantolonlar