Image default
Erkek Moda

Sandalet mi Terlik mi?

Sıcak yaz günlerinde kadınların daha çok tercih ettiği sandalet ve terlik erkeklerin de gözdesi. Giyim konusunda kadınlardan aşağı kalmayan erkeklerimizin özen göstermesi gereken en önemli konu temizliktir.

Bakımlı bir erkek için terlik de olur sandalet de.

erkek sandalet modeli, erkek sandaletleri

Erkeklerin Sandalet ile Yapabilecekleri Kombinler

– Artık günlük giyimde rahatlıkla sandalet giyebilirsiniz. Keten pantolon ve spor bir gömlek ile giyeceğiniz şık bir sandalet cool görünmenize engel değildir.

– Klasik kıyafetinizle kombinleyeceğiniz sandaletinizin deri ve şık olmasına ayrıca ayağınızın yapısına uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

sandalet mi terlik mi, erkek sandalet modelleri

– Bermuda ya da şort gibi spor bir tarzda giyinmeniz halinde tamamlayıcınız spor bir sandalet olmalıdır.

– Sandalette renk seçeneğiniz sizi siyaha itse de haki, taba, lacivert gibi renkleri de düşünün deriz.

– Ayrıca kot, bermuda ya da şortlarınızla birlikte desenli sandaletler iyi birer seçenek olabilir. Özellikle kamuflaj desenli olanlar spor şıklığınıza şıklık katacaktır.

Terlik Giyerek Şık Görünmek

Erkek için yaz döneminde terlik giymek; komşuya geçmek, bakkala gitmek ya da bahçeye çıkmak gibi eylemlerin pratik kurtarıcısıdır.

– Ciddi anlamda giyilen ortamlar sahillerdir.

– Ama bu terliğin şık görünmesine engel değildir.

– Terlik, kadın ya da erkek ayrımı olmadan herkesin giyilebileceği bir aksesuar olmalıdır. Fakat dikkatli olunması gereken nokta ayak bakımı ve temizliğidir.

– Ayak şekli de önemlidir. Zarif ayaklara sahip olan herkes terlik tercih edebilir. Hatta parmak arası terliklerin de şık olarak algılandığı erkek sayısı azımsanamaz. Örneğin David Beckham bu tarzı güzel taşıyan ünlüler arasında yer alır.

erkek terlikleri, erkek sandaletleri

Erkek için ayak bakımı ve hijyeni, sandalet ve terlik giyiminde kaliteli ve karizmatik bir görüntü demektir. Özellikle Türk erkeklerinin gayri resmi bulduğu bu iki seçenek zamanla yaşamımızda daha fazla yer alacağa benziyor.

Benzer Yazilar

Prezervatif Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Hamile Eşinize Nasıl Yaklaşmalısınız

Ahmet DOĞDU

TAKIM ELBİSE GÜCÜ!

Editor

Takım elbise seçimi

Ahmet DOĞDU

Erkek Burberry 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Erkek Mendili Nasıl Katlanır?

Ahmet DOĞDU