Image default
Vajinalog + 18

Seçtiniz Pozisyon Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor

Çiftler arasında cinsel ilişkinin bir parçası olan, ilişki pozisyonları, kişiliğiniz hakkında da ipuçları verebiliyor. Pozisyon testi olarak tabir edilen cinsellik testi sonuçları hem sizin hem de partnerinizin kişiliği hakkında da sizleri aydınlatıyor. Bu konuya değinmeden önce çiftler arasında en çok tercih edilen pozisyonların başında misyoner pozisyonunun olduğunu söylemek gerekir.

seks-yapmak

Cinselliğin en önemli parçalarından biri olan ön sevişmenin farklılığına biraz değinmek gerekir. Bazı çiftler ön sevişmeyi, şarap, yemek ve müzik eşliğinde, romantizmle birleştirerek yaşayabilir. Bazıları içinse kıyafetler, iç çamaşırları ile yaratılan bir ön sevişme ortamı tercih edilebilir. kimileri içinse ön sevişme, sevişmenin aperatifi olarak algılanabilir. Ancak bu noktada çiftlerin cinsel kimlikleri ile karakterlerini analiz etmek çok net sonuçlar vermeyecektir. O sebeple pozisyon testi karakterler hakkında daha kesin sonuçlar verir. Cinsellik testi içerisinde en çok tercih edilen misyoner pozisyonu ile başlayalım. Misyoner pozisyonunu favori olarak seçen birey için, sakin, dingin ve huzuru arayan bir romantik diyebiliriz. Onların riski sevmediği ve heyecanı hayatlarından biraz uzak tuttuklarını söylemek mümkündür. Cow Girl, pozisyonunu liste başı yapanlar için, kontrol etmeyi seven, pozitif enerjili ve kendine güvenen bir karakter olduklarını söylemek mümkündür. Doggy Style pozisyonunu favori ilan edenler, sizler zekanızı hayatınızın en önemli unsuru ilan etmişsinizdir. Planlı ve analiz yaparak hayat yaşayan, kendini hep keşfetmeye yönelen bireyler olarak yapılarını ortaya koyarlar.

cinselllik-testi

Favori pozisyonu için yapılan pozisyon testi içerisinde 69 pozisyonunu seçenlerin olaylara dışardan bakan, fırsatları iyi değerlendiren ve tercihlerinde objektif olabilen bireyler olduğunu söylemek mümkün. Ancak cinsellik testi içerisinde misyoner pozisyonun tersine ayakta sevişmeyi sevenlerin canlı, heyecan arayan bireyler olduğunu söyleyebiliriz. Bu heyecan yanında hareketli, enerjik olmaları da bu pozisyonu seven çiftlerin bir göstergesidir. Tüm diğer pozisyonlar için yapılacak analizler olsa da ana hatlarıyla sevişme esnasındaki pozisyonları belirlemiş oluyoruz. Bunun yanı sıra çitlerin ön sevişme sırasında yaptıkları, fantezileri ve birbirleriyle olan diyalogları da bireylerin karakterlerini ortaya çıkarmada etkindir. Bu nedenle sadece sevişme pozisyonları değil, sevişmenin tamamına da karakterlerin tesir etiğini hatırlamak gerekir.

 

Benzer Yazilar

Erkeklere Yatakta Yapılmaması Gereken 5 Şey

Ahmet DOĞDU

Sertleşme Sorunu Erken Boşalmayı Da Tetikliyor

Ahmet DOĞDU

Cinsel Birlikteliğin Herkesin Bilmediği Faydaları Nelerdir

Editor

Kadınlar Ve Erkekler En Çok Hangi Saatlerde Sevişiyor

Editor

Pirelli Takvimi 50. Yıla Özel

Ahmet DOĞDU

Kelly Brook

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz