Image default
Vajinalog + 18

Seks Oyuncaklarını Hayatına Sokmanın 5 Yolu

Seks oyuncakları cinsel hayatı daha zevkli hale getirmeye yarayan nesnelerdir. Seks oyuncağı ile bireyler ya kendi başlarına ya da partnerleri ile daha zevkli ve haz dolu bir cinsel hayat yaşayabilirler. Elbette seks oyuncaklarını hayatınıza birden sokmak kolay olmayacaktır. Şişme kadınlar, realistik cinsel organlar, vibratörler ve daha nicesi… Gelişen teknoloji ve insanların sekse bakış açıları değiştikçe bu ürünlerde de farklı konseptli ve cinsel oyunu geliştirici özelliklileri de piyasaya çıkmaya başladı.

seks-oyuncaklari
Seks oyuncakları içerisinde en çok tercih edilen birkaç üründen bahsedelim. Bunlar herkesin aklına gelen ancak faklı özellikleri ile cinsel hayatın içine giren ürünlerdir. Belki de bu ürünlerden bazıları deneyerek cinsel hayatınıza sokabilir ve seks yaşamınızın farklı bir hal kazanmasını sağlayabilirsiniz.  Başlangıcı Jimmyjane Hello Touch Powerful Finger Vibrator ile yapabilirsiniz. Yataklarında daha önce sek oyuncağı kullanmayan çiftlerin başlangıcında kullanabilecekleri bu seks oyuncağı ellerinize takılarak titreşim göndermekte. Bu sayede dokunmayı, ellerinizi kullanmayı ve mükemmel orgazmın tadına varacaksınız. Parmak uçlarındaki silikonlar sayesinde kendinize veya partnerinize bir zarar verme durumu ile karşılaşmazsınız. Seks oyuncaklarına alışan çiftler Durex Play Vibrations Cock Ring’i kullanabilirler. Penise takılarak orgazma ulaşılmasını sağlayan bu ürün 20 dakika çalışıyor ve titreşimle size yoğun haz veriyor. Vibratörler vazgeçilmez seks oyuncaklarındandır. Earth Angel Wind Up Vibrator farklı tasarımı ve titreşimi ile cinsel hayatınızda olması gereken ürünlerden biri gibi duruyor.

vibratorler

Seks oyuncakları içerisinde vibratörlerden daha fazla aranılan ürünlerden biri de oral seksi oyu  haline getiren ürünlerdir. Sqweel GO USB Rechargeable Oral Sex Stimulator sayesinde partneriniz artık daha uzun süre oral seks yapabilecek. Sek oyuncakları alırken veya seks oyuncağı sipariş ederken partnerinizle birlikte kararlar vermeniz çok önemlidir. Bu sayede hem seksin hem de oyunun hazzını daha fazla alırsınız.  

Benzer Yazilar

Kadınlar Ve Erkekler En Çok Hangi Saatlerde Sevişiyor

Editor

Kadınları Mutlu Etme Garantili 5 Hediye

Editor

CİNSELLİKTE KADIN ERKEK FARKI VAR MIDIR?

Ahmet DOĞDU

Cinsel Organıyla En Çok Övünen Milletler

Ahmet DOĞDU

Ateşli Bir Gece İçin Bunları Uygulayın!

Ahmet DOĞDU

Kadınlara Silah Verilmez Konusunu Kapatıyoruz

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz