Image default
Vajinalog + 18

Seks Sırasında En Çok Tercih Edilen Pozisyonlar

Seks insanların hayatları boyunca sürekli yaşamlarının bir parçası olmuştur. Seks hayatınızı canlı tutmak her zaman sizin elinizdedir. Eşiniz ile seks hayatınızı canlı tutmanın bir yolu mevcuttur. Cinsel ilişki sırasında erkeğin partnerini cinsel anlamda uyararak çeşitli pozisyonlar uygulayarak sevişme etkinliğini aktif hale getirebilmektedirler.

cinsel-iliski-pozisyonlari

Cinsel ilişki sırasında birçok mevcut sevişme pozisyonları bulunmaktadır. Seks hayatınıza canlılık katarak değişik pozisyonlar uygulayabilirsiniz. Genel seks pozisyonu olarak erkeğin üstte hâkimiyet kurduğu pozisyondur. Çiftler arasında genellikle bu pozisyon uygulanmaktadır. Kadın sırt üstü yatar erkek kadının üzerine çıkarak sevişme gerçekleştirmektedir. İlk kez cinsel ilişki yaşayacak kişiler genellikle bu pozisyonu tercih etmektedir. Sevişme sırasında kadının üst tarafta olduğu pozisyonlarda mevcuttur. Kadının jokey olarak kullanıldığı bir pozisyondur.

Kadın bu pozisyonda hem ters dönebilir hem yüz üstü yatabilir hem de kucakta oturabilir. Bu seks pozisyonu hem kadını hem de erkeği seks sırasında daha çok zevke getirmektedir. Sevişme başladığı zaman en etkili sevişme pozisyonları arasında kaşık pozisyonu bulunmaktadır. Ön sevişmenin daha sade bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. Kadın ve erkeğin yan yana yatarak gerçekleştirdikleri pozisyondur. Her iki kişide yüz yüze bakmaktadır. Bir diğer tercih edilen sevişme pozisyonu ise ayakta sevişmedir. Kadın ve erkeğin yüz yüze bakarak kadının erkeğine sarılması ve bacaklarını kaldırarak cinsel birleşmeye gitmesi demektir. Kadın için bu pozisyon etkilidir. Çünkü direk penis vajinaya girmiş olmaktadır. Fakat erkekler zorlandıkları için pek keyifli gelmeyecektir. Güç kaybına uğrayacaklardır.

cinsel-iliski

Seks sırasında cinsel ilişki pozisyonlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Her iki tarafta pozisyon olarak birbirlerini yönlendirebilirler. Duruma göre birleşme oluştuğu için o anki ortama ayak uydurarak zevkin tadını çıkarabilirsiniz. Pozisyon değiştirmek ya da tercih etmek tamamen sizin elinizdedir.

Benzer Yazilar

Kadınların Dokunulmasından Hoşlandığı Bölgeler

Ayna Güzelleri

Ahmet DOĞDU

Instagram’da Sevgili Yapmak Mümkün Mü?

Editor

Seks Oyuncaklarını Hayatına Sokmanın 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

BELEN RODRIGUEZ THE BEST OF

Ahmet DOĞDU

Cinsel Hastalıklardan Korunma Yöntemleri

Editor

Yorum Yaz