Image default
Erkek Sağlık

Seks Yaparken İnsanların Başına En Çok Gelen Utandırıcı Durumlar

Cinsel birleşme sırasında , insanlar ne kadar ciddi veya partnerine karşı fazlasıyla saldırgan olmaya çalışsada bu durum çoğu zaman farklı sonuçlar doğurabiliyor . Herkesin başına gelebilecek olan bu durumlar başlangıçta utanç verici olsada sonrasında partnerler arasında ‘’ ilginç cinsel komik anılarımız olmuştu değilmi ‘’ cümlesiyle başlayan komik anılara dönüşebiliyor.

ilginc-cinsel-komik-anilar.Jpeg

Başınıza Gelebilecek Başlıca Utandırıcı Olaylar

Erkekler için sıradan sayılabilecek bir olay vardır ‘’Erken boşalma’’. Bazen heycandan bazende uzun süredir gerçekleşmeyen cinsel birliktelik sonucu oluşabilir. Tabiki sadece bu sebeblerden değil sıralayabileceğimiz çok fazla sebebi var ama genel olarak incelendiğinde başlıca sebebleri bunlardır.

Araştırmalar, ilk kez birlikte olacağınız bayan arkadaşınız ile sürekli birlikte olduğunuz kız arkadaşınız arasında cinsel açıdan büyük farklılıklar olduğunu ortaya koymuştur. İlk kez birlikte olacağınız birisine güçlü, profesyonel veya hırçın davranmak istiyeceksinizdir. Ama şunu unutmayın , bunlar sizi rezilde edebilir vezirde. Nasıl mı ? İlk birliktelik esnasında oluşan efsane cinsel anıları araştırdığımızda en popüler olanı ‘’erken boşalma’’ sorunudur. Fakat sürekli birlikte olduğunuz partneriniz ile bu sorun ile karşılaşmassınız. Genelde ilk başta utandırıcı sayılabilecek ama daha sonrasında komik bir anı olarak hatırlayacağınız olaylar gerçekleşir. Bunlar ; Cinsel birliktelik esnasında ayağınızın kasılması, fazla ses çıkarttığınız için komşuların duvara vurması veya zirveye çıktığınız anda kapının çalıp tüm anı berbat etmesi gibi birçok nedenle sıralanabilir.

erken-bosalma-cinsel-anilariniz.jpg

Hep erkeklerden bahsettik. Birazda bu durumu kızlar için inceleyelim. Erkek arkadaşınız ile ilk romantik yemeğinize çıkacaksınız ve sonrasında ilk kez beraber kalıcaksınız. Güzel bir restorant , özenle hazırlanmış yemek ve klasik mum ışığı. İlk kez beraber kalmanın heycanıyla sevgilinin evine giriyorsun. Etrafı inceleyip onun kişiliği hakkında daha çok bilgi edinmeye çalışıyorsun. Ardından birer kadeh içkiler içiliyor ve korkarak başlayan ön sevişmeyle gözlerini açıyorsun. Kafandan geçen sorular belli . ‘’ Beni beğenicekmi ? ‘’ , ‘’ Makyajsız görünce nasıl tepki vericek ? ‘’ , ‘’ Prezervatif kullanıcakmı yoksa ona nasıl güvenirim ? ‘’. Kadınların kafasında kurabileceği milyonlarca soru yazabiliriz. Yatağa geçildiğinde en çok utandırıcı cinsel durumlar’ın efsanesi başınıza gelebilir. Heycanla unuttuğunuz hastalığınız. Duyguların zirve yaptığı bu anda hastalığınızı unutup etrafa yayılan kan kokusu ile hayatınızdaki en utandırıcı anı yaşıyabilirsiniz. Dikkat edin. Hastalığınızın gününü düzgün saymayı unutmayın.

Benzer Yazilar

Erkekte SERTLEŞME BOZUKLUĞU?

Ahmet DOĞDU

Kısa Sürede Etkili Cilt Bakımı Önerileri

Editor

Tıraş Sivilcelerini Geçirme Yolları

Ahmet DOĞDU

Kegel Egzersizleri Erken Boşalmayı Önlemede Etkili Oluyor

Editor

Erkekler İç Çamaşırı Seçiminde Nelere Dikkat Etmelidirler?

Aşk bir hastalık mı?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz