Image default
Vajinalog + 18

Seksin Erkekler İçin Önemi

Seks insanların en doğal ihtiyacı ve dürtüsüdür. Kadın ve erkeğin temel ihtiyacı olan seks eylemi, erkekler için bir nebze daha önemlidir diyebiliriz. Toplumsal baskı ve sosyolojik yapı, çocukluktan, erişkinliğe kadar hayatın tüm evrelerini etkiler. Erkekle için olması gereken seks eylemi genellikle kız çocukları için yasaktır.

erkekler-icin-seksin-onemi

Erkeğe doğal olan bu durumun yaşanması için hali ile bir kadın lazım. Bu yüzden kafalardaki ön yargılar ve gerici zihniyet yıkılmalıdır. Erkeğin en doğal ihtiyacı olarak görülen seks, kadının da ihtiyacıdır. Erkekler, bunu daha kolay yaşayıp, daha kolay dile getirebilirler. Seksin erkekler için önemi, kadın ile yaşayacağı özel anlarda gizlidir. Açık ve istenilen her şeyi duymak isteyen erkek, seks sırasında, kadının açık olmasını ister.

Kadının rahat ve istekli olması, erkeklerin sekste isteyeceği şeylerin başında gelir. Seksin erkekler için önemi büyüktür. Sıradan ve çabuk olmamalıdır. Yaşayarak ve hissederek sevişmek isteyen erkekler, kadından da bunu bekler. Soğuk ve isteksiz bir kadın ile seks yapmak erkeklerin istemeyeceği şeydir. Karşılıklı olarak duyguların tatmini ve bedenin birleşmesi eylemi olan seks, erkek için bazı detayları gerektirebilir.

erkekler-ve-seks

Kadının vücudunun her noktasına dokunmak isteyen erkek, kadınlardan da bunu bekler. İlişki sırasında açık olunmalı ve yasaklar olmamalıdır. Sağlık sorunu açabilecek yasaklar dışında tüm engeller kaldırılmalı ve doruklara ulaşmanın yolu açılmalıdır.

Seks bazı erkekler için sadece boşalmak ve o doyuma anlık ulaşmak olabilir. Genellikle bu böyle değildir. Seksin erkekler için önemi daha farklı bir boyuttadır. Bedenin birleşmesi olan sekste erkekler duygu ister istek ister. Kadını arzulaması gerekir. Eğer erkek kadına karşı bir istek ve şehvet beslemiyorsa, cinsellik karşılıklı mutlu sona ulaşamayabilir.

Benzer Yazilar

En Çok Tercih Edilen Seks Pozisyonları

Editor

10 Adımda Kız Tavlama Yolları

Editor

Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin 8 Öneri

Son 10 Yılın En Seksi 5 Mankenleri

Editor

Kadının İlişki İstediği Nasıl Anlaşılır?

Editor

Ateşli Bir Gece İçin Bunları Uygulayın!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz