Image default
Genel

Sevdikleri Mekanlara Göre Erkek Özellikleri

Erkekleri tanımak ve tanımlamak için, giyim tarzlarını, iş hayatlarını, hobilerini ve gitmekten zevk aldıkları mekanlara göre belirlemek mümkündür. Erkek özellikleri bakımından mekanla nasıl bir bağlantı olabilir, diyebilirsiniz. Erkek mekanları erkeğin kendi başına veya arkadaşlarıyla gittiği yerler olabileceği gibi partneri ile de gidebileceği yerler olmalı. Erkeği tanımak adına bu mekanlar birçok ipucunu kadınlara vermektedir.

erkek-mekanlara-gore-karakter

Bir erkek eğer sosyal mekanlarda fazla durmak istemiyor, çoğunlukla evinde geliştirdiği hobiler sayesinde, evinde vakit geçiriyorsa sessiz ve içine kapanık bir yaratılışa sahiptir. Erkek özellikleri bu noktada evcimen bir adamın işaretini bize göstermektedir. Doğayla zamanını geçiren, özel ve el değmemiş yerlere gitmeyi seven bir adamın daha maceracı ve özgür bir karakteri olduğunu söyleyebiliriz. Sessiz ve dingin yerleri sevmesi ayrıca onun romantik ve duygusal bir erkek olduğunu ifade etmektedir. Erkek mekanları arasında şüphesiz içki muhabbetlerinin, rakı sofralarının kurulduğu mekanlar gelmektedir. Bu noktada, bu tarz mekanlara kiminle gittiği çok önemlidir. Eğer erkek erkeğe gidiliyorsa arayış içinde ve dışa bağımlı bir erkeği göstermektedir. Ancak gidilen ortamlarda çiftler ve kız arkadaşlar da varsa o zaman eğlenceli ve sosyal olmayı beceren bir erkekten bahsedebiliriz. Erkeği tanımak için hangi takımı tuttuğu ve ne kadar fanatik olduğu da özelliklerini anlamamızda ipuçlarından biridir. Aşırı fanatik ve tribün lideri misali bir erkek maç kaçırmaz, tribündeki yerini alır. Bağımlı ve direten biridir. Özellikle maç anlarında ve sonralarında da gergin ve titiz olacaktır.

erkekler-mekan

Bar ve disco gibi mekanların müdavimi olan erkekler çapkın olabilirler. İzin günlerinde ve tatillerde ailesi ile geçirmeyi mutluluk sayan erkeklerin daha evcimen ve evliliğe sıcak bakan biri olduğunu söylememiz gerekir. Erkek özellikleri onun hobileri ile birebir örtüşür. Araba hobisi olan biri araba fuarlarını, fotoğraf hobisi olan biri doğayı gezmeyi sevecektir. Erkek mekanları bu açıdan erkeği tanımak ve onun hobilerini ortaya çıkararak yorumlamak adına etkili bir yardımcıdır.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Gözünde Futbol Oynayan Kızlar

Ahmet DOĞDU

Kıskanç Partnerle Baş Etme Yolları

Ahmet DOĞDU

Sıcak Havalarda Nasıl Giyinmeli?

Çocukken Erkeklerin İzlediği Çizgi Filmler

Ahmet DOĞDU

Oyun Teknolojisi ve Gelişimi

Editor

Erkekler Kızlara Açılmak İçin Neyi Beklerler?

Yorum Yaz