Image default
Genel

Sevgililer Günü Gelirken Bilmeniz Gerekenler

SEVGİLİLER GÜNÜ YAKLAŞIYOR

Sevgililer gününe sayılı günlerin kaldığı şu günlerde, eşinizi ya da sevgilinizi mutlu edebilecek ya da kırabilecek detayları bir kez daha hatırlatmakta fayda olduğu kanısındayız.

sevgililer-günü

ÖNEMSEDİĞİNİZİ BELLİ EDİN

Her şeyden önce kadınlar böyle günlere erkeklerden daha ciddi yaklaşır ve bu nedenle de sizin bu günü hafife alan söylemleriniz belli etsinler etmesinler onları çileden çıkarır. Böyle söylemlerden uzak durun ve Sevgililer Günü gecesine gereken önemi verin. Ö güne ve geceye ait planlar yaptığınızı belli edin, ancak asla detay vermeyin. Çünkü kadınlar sürprizleri daha çok severler.

14-subat-yaklasıyor

İSTEKLERİNİ ÖĞRENMEYE ÇALIŞIN

Elbette ki sevgilinizin de Sevgililer Günü ile ilgili beklentileri ve hayalleri olacaktır. Bunları öğrenmeye çalışın ama asla direk sorular sormayın. Laf arasında ağzından çıkanları birleştirin, çünkü sevgiliniz için asıl önemli olan, Sevgililer Günü planı yapmakla uğraşan bir sevgilisi olduğunu bilmektir.

sevgililer-gününde-ne-hediye-alınır

HEDİYE SEÇİMİNDE ÖZENLİ OLUN

Klişeler her zaman iş görür mantığıyla sevgilinize oyuncak ayıcık falan almaya kalkmayın. Klişeler sadece yanlarında özel ve düşünülmüş bir hediye varsa iş görecektir. Bu yüzden sevgilinize ya da eşinize alacağınız hediyenin onun beğenileriyle, ilgi alanlarıyla ve tercihleriyle tam olarak örtüştüğünden emin olun. Ona verdiğiniz hediyede mutlaka bulmak için zaman ayırdığınızı ya da doğru Sevgililer Günü hediyesi seçebilmek için saatlerce düşündüğünüzü belirten detaylar olmalı. Çünkü emin olun ki bir kadın size hediye almadan önce günlerce düşünür ve aynısını da sizden bekler.

DETAYLARA ÖNEM VERİN

Sevgililer Günü’ nü evde ya da dışarıda kutlayacak olmanızdan daha önemli olan kutlamanın detaylarıdır. Her detayı en ince ayrıntısına kadar planlayın ve mutlaka bu planlamalarda yaratıcılığınızı konuşturun. Güzel bir yemek, masada mumlar, iyi müzik yeterli olur yanılgısından kurtulun ve planlarınıza yaratıcı nüanslar ekleyin.

Benzer Yazilar

Hem Ucuz Hem Vizesiz Seyahat Önerileri

Ahmet DOĞDU

Nike Yine Yeni Bir Kış Sezonu İle Selamlıyor!

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Önem Verdikleri Anlar

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Cinsellikten Soğutan 5 Kadın Davranış

Editor

Erkeklerin Dayanılmaz Bulduğu 5 Kusur

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Kick Boks Yapan Erkekleri Daha Mı Çekici Bulur?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz