İlişkiler insanlarda verilen sözlerin sonsuza dek tutulacağını hissettirir. Bazen bunların gerçekleşmesi imkânsız düşler olduğu anlaşılır fakat genellikle zamanında anlaşılmaz. Verilen sözler, şefkat ve tutku... Sevgiliniz Sizinle Ciddi Mi Yoksa Eğleniyor Mu?

İlişkiler insanlarda verilen sözlerin sonsuza dek tutulacağını hissettirir. Bazen bunların gerçekleşmesi imkânsız düşler olduğu anlaşılır fakat genellikle zamanında anlaşılmaz. Verilen sözler, şefkat ve tutku etkisini kaybettiği zaman ilişkinin temeli sorgulanır. Düşünme süreci başlar ve bu düşünme süreci uzun süre devam eder. Karşı tarafın cevaplaması beklenen soruları, düşünme sürecinde insan kendisine sürekli sorar. İlişki de karşı tarafın sizinle eğlenip eğlenmediği, sorgulamalarla birlikte iyice irdelenir.

Happy young  couple eating cotton candy in amusement park

Umursamak, sevgilinizin sizinle eğlenip eğlenmediği hakkında ciddi ipuçlarını içinde barındırır. Sevgilinizin sizi umursadığını, sizin için yaptığı şeylerle ölçebilirsiniz. İhtiyacını doğrultusunda yanınızda ilk olan insan sevgilinizse sizi umursuyor demektedir. Düşüncelerinize değer vermek, sevgilinizin sizle ilgili ciddi olup olmadığını gösterebilir. Sizin fikirlerinizi ve kararlarınızı önemsemesi son derece önemlidir. Sizin düşüncenize başvurması ve düşüncenizin bazen de olsa kabul görüyor olması onun sizle eğlenmediğine işaret eder.

Mutsuz günlerde yanınızda olması ve size güven aşılaması, sizi neşelendirmeye çabalaması uzun soluklu bir ilişkinin içerisinde olduğunuzu gösterebilir. Gözyaşı döktüğünüz günlerde, göz yaşınıza ortak olup gülmenizi sağlıyorsa bu karşı tarafın ciddi olduğunu gösterir. Gelecek hakkında planlar yapması ve bunları sizinle paylaşması, sevgilinizin ilişki konusunda ne kadar ciddi olduğunu gösteren etkenler arasında yer alır. Onun gelecek planları arasında siz de yer alıyorsanız, bu durum ilişkinin uzun soluklu olacağını gösterir. Partnerinizin gelecek hayalleri arasında olmanız ve gelecekte sizsiz eksik olacağını düşünmesi sevgilinizin sizinle eğlenmediğini, ilişki konusunda ciddi olduğunu gösterir.

takilmalik-iliskiler

Duygusal anlam başta olmak üzere karşı tarafın size güvenmesi, ilişkinin ciddi bir yolda olduğunu işaret eder. Yalnız olduğu ve bir sorunla karşılaştığı anlarda ilk olarak aklına siz geliyorsanız, sizi arıyorsa eğer bu durum sevgilinizin sizinle eğlenmediği anlamına gelmektedir. Duygusal olarak sevgilinizin size bağlı olması, ilişkinin ciddi bir yol içerisinde olduğunu gösterir.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir