Image default
FelsefErkek

Sevgilinize sürpriz yapın

Harika bir kız arkadaşınız var. Birlikte çok güzel vakit geçiriyor, çok eğleniyorsunuz. Size kendinizi muhteşem hissettiriyor. Her şey yolunda giderken kafanızda hoşlanmadığınız bir soru işareti; o da benim kadar mutlu mu? Ya beni terk ederse?

İşte bu noktada hemen imdadınıza yetişiyoruz ve size onu kaybetmemenizi sağlayacak altın kuralı açıklıyoruz. Sevgilinizi şaşırtın, ona her zaman değil ama hiç beklemediği zamanlarda sürprizler hazırlayın ve vazgeçilmez erkeği siz olun!

Birlikte olduğunuz fotoğrafların bulunduğu bir klip hazırlayın. Kadınlar böyle romantik sürprizlere bayılır. Hazırladığınız klibi kız arkadaşlarına izletip, sizin ne kadar harika biri olduğunuzu anlatıp duracaktır. Tabii bunun karşılığı olarak siz de harika bir akşam ya da gece geçirebilirsiniz.

Beklemediği bir anda onu öğle yemeğine çıkarın ve onu çok özlediğinizi söyleyin. Bir anda sizi karşısında gördüğünde çok şaşıracaktır. Size “daha sabah görüştük bu da nereden çıktı” diye sorduğunda en normal halinizi alın ve son derece doğalmış gibi “sevgilimi özledim” deyin. Bu cümleden sonra sevgilinizin gözlerindeki ışıltıyı ve mutluluktan uçtuğunu göreceksiniz. Afiyet olsun…

Sabah uyandığında görebileceği yerlere notlar yerleştirin. “Günaydın sevgilim” “Bu sabah yine çok güzelsin” “Seni öperek uyandırmak istedim, ama kıyamadım” “Her şeyim sensin” “Kahvaltın hazır” ve tabii “Seni seviyorum” Sevgiliniz notlarınızı gördüğünde kendini dünyanın en şanslı kadını gibi hissedecek ve sizinle birlikte olduğu için şükredecektir.

Akrostiş şiir yazın. Umarım sevgilinizin adı Naz, Ece, Eda gibi kısacıktır. Böylece günleri gecelere katmadan çok kolay yazabilirsiniz. Ama eğer Nebahat, Aslıhan, Gül peri vs. gibi uzun bir ismi varsa bulabildiğiniz bütün şiir kitaplarından yardım alabilirsiniz. Ama sakın başka bir sairin şiirini çalmayın. Şiiriniz kötü, berbat hatta komik bile olsa onu kız arkadaşınız için yazdınız. Ona şiirinizi okuduğunuzda hayatı boyunca hiç unutamayacağı bir ana imzanızı atacaksınız.

Unutmamanız gerek bir şey daha var. Sürprizlerinizi sık sık yapmayın! Çünkü o zaman işin büyüsü azalacak sürprizlerinize alışacak ve artık şaşırmayacaktır. Bu yüzden dengeli olmadı ne çok az ne de çok fazla yapmalısınız.

 

Benzer Yazilar

Erkekleri Çileden Çıkaran 7 Durum

Erkekler Evde Eşlerini Nasıl Görmek İster?

Editor

Kaybetmeye Mahkum Erkeklerin Tipik Özellikleri

Çok Güzel Kadınlarla Birlikte Olan Erkeklerin 8 Sırrı

Ahmet DOĞDU

İlişkinize Bağlı Mısınız Yoksa Bağımlı Mı?

Ahmet DOĞDU

Pemra Oğuz ‘UTANMAZLIK MAHARETi’

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz