Image default
FelsefErkek

Sevgilinizin Sizden Sıkıldığını Gösteren 8 Davranış

Her insanın yaşamak için can attığı o mükemmel duygu sevmek, sevilmek ve âşık olmak. Hayatımızın kilometre taşıdır belki de. Bir insanı sevmek, onunla beraber nefes alıp vermek, beraber üzülüp beraber eğlenmek kısacası hayatı beraber yaşamaktır. Kor düşmüş o küçük yürekleri ayakta tutan ve birbirine bağlayan histir. Hepimiz biliyoruz ki ‘sevgili’ kavramını emanet ettiğimiz insan hayatımızın en değerli parçası. Fakat yadsınamaz bir gerçektir ki özellikle kızlar bu kadar çok değer verdikleri insanı kaybetme korkusuyla yaşarlar hep. Bazen bu durum en mutlu anlarını bile berbat etmelerine sebep olur fakat engellenemez bir korkudur bu. Aslında bunu temelinde erkeklerin sevgililerinden sıkılma ve eskisi gibi âşık olmama durumu vardır.

sevgilim-benden-sikildi-mi

Peki, erkeklerin sevgililerinden sıkıldığını ya da eskisi gibi âşık olmadığı nereden anlarız? Hadi gelin hep beraber öğrenelim. İşte bir erkeğin sevgilisinden sıkıldığını gösteren 8 davranış:

1-)Belki de en belirgin nedenlerden biridir bu. Bir erkek eskiden olduğu gibi sizinle zaman geçirmek istemiyor ve siz istediğiniz zamanda ‘yorgunum, müsait değilim’ gibi bahaneler üretiyorsa aranıza bir soğukluk girdiği aşikârdır.

2-)Yaptığınız herhangi bir davranıştan ya da sizin herhangi bir özelliğinizden şikâyette bulunuyorsa sizden ayrılmak istediğini düşünmek yanlış olmaz.

3-)Aranızda meydana gelen her küçük kavga bir anda alevlenip ciddi boyutlara taşınıyorsa artık size tahammül edemediğinin en belirgin göstergesidir.

4-)Sevgiliniz artık eskisi gibi sizi özlemiyorsa pek de söylenecek bir şey kalmamış demektir.

5-)Eskiden yaptığı sürpriz hediyelerin azalması ve hatta hiç olmaması da sevginin eskisi gibi olmadığının en belirgin özelliklerindendir.

6-)Belki de en klişesi eğer sizden ikiniz için de en iyisinin bu olduğunu söyleyerek ilişkiniz için zaman istiyorsa bu aslında seni eskisi kadar sevmiyorum demenin bir başka şeklidir.

sevgilim-benden-sogudu

7-)Sevgiliniz eskisi kadar sizinle ilgilenmiyorsa durum gerçekten çok ciddi demektir.

8-)Ve son olarak artık sevgiliniz çevrenizdeki insanların size dair düşüncelerinden etkileniyor ise sevgilinizin sizden sıkıldığı ve sevginizin artık eskisi gibi olmadığı kesinleşmiş demektir.

Fakat şu bir gerçektir ki bir ilişki ne kadar güzel başlarsa başlasın elbet kavgalar ve bu tarz sıkıntılar olacaktır. Düşünün hepimizin hayran olduğu deniz belki de dalgaları sayesinde bu kadar anlamlı ve çekicidir. Önemli olan o dalgalar değil o dalgalara rağmen hala denizde kalmayı istemektir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Duymaktan En çok Memnun Olacağı İltifatlar

Ahmet DOĞDU

KADINLARIN AŞK BEKLENTİSİ

Editor

Kadınları etkilemenin yolları

Ahmet DOĞDU

Erkek Psikolojsinden Ne Kadar Anlıyorsun?

Editor

Kadınların Tahammül Edemediği 5 Davranış Şekli

İlk Randevuda Nasıl Giyinilmeli?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz