Image default
FelsefErkek

Sevgilinizin Sizi Aldattığını Mı Düşünüyorsunuz Şu İşaretlere Dikkat…

Genel kanı erkeklerin aldatma olaylarını çok fazla gizleyemediğidir. Ancak kadınlar söz konusu olduğunda durum biraz daha farklılaşmaktadır. Toplumsal durumlar, karakteristik özellikler, sosyolojik yapı gibi unsurlar bu durumu etkilemekte ve kadının aldatma olaylarında erkeklere göre daha fazla dikkatli davranmasına yol açmıştır. Bu da aldatan kadın psikolojisi gibi bir olgu yaratmıştır.

sevgilnizin-sizi-aldattigini-mi-dusunuyorsunuz.jpg

Birden Aşırı İlgiye Dikkat

Aldatan kadın suçluluk duygusunu bastırmak için karşı tarafın isteklerine daha da bir önem vermeye başlar. Özellikle de diğer ilişki başladığı dönemin başlarında size karşı olan ilgisi daha da artmaktadır. Örnek olarak o dönemde size hediye almaya başlayabilir. Yine ayrılsaydık ne olurdu acaba gibi bir takım zarf soruları kadınların aldatma yalanları arasında olabilmektedir. Yine alışkanlıklarında bir takım değişiklikler söz konusu olabilmektedir. Mesela daha önceden görmediğiniz yeni ilgi alanları belirleyebilmektedir. Özellikle müzik dinleme alışkanlığında keskin farklılıklar göze çarpabilir. Sizi daha az umursayabilir. Mesela eskiden giyim tarzınıza çok karışırken artık bununla ilgilenmeyebilir. Sizin dışarıda arkadaş ortamınızla daha fazla takılmanızı teşvik edebilir.

aldatan-kadin-sinirli-ve-agresif-olabilir.jpg

Keskin Farklılıklar Olabilir

Duygusal karmaşıklığının vermiş olduğu etkiden dolayı daha stresli ve agresif olabilmektedir. Başka insanlar varken gayet normal davranışlar sergilerken, sizinle baş başa kaldığında daha sinirli davranışlara girebilir. Sizinle geçirmiş olduğu zaman gün geçtikçe daha da azalmaya başlayabilir. Uyku sorunları yaşayabilir ve bir takım kabuslarla uykuları bölünebilir. Kendine olan özgüveni ve beğenisi artabilir. Bakım için ayırdığı zaman gün geçtikçe daha çok zaman kaplar. Mesela eskiye göre daha sık kuaföre gitmeye ve burada daha fazla zaman geçirmeye başlar. Ev işlerini ve günlük sorumluluklarını aksatabilir. Seni seviyorum cümlesini çok daha az ve zorla kullanmaya başlayabilir. Herhangi bir olum ya da olumsuz eleştiriye tamamen kendini kapatabilir. Bu şekilde aldatan kadın eşine nasıl davranır konusu çok ama çok dikkatli irdelenmelidir.aldatan-kadin-esine-nasil-davranir.jpg

Benzer Yazilar

Rakı Masası mı, Şarap Kadehi mi?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınlarda Ne Arar?

Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri?

Çok Güzel Kadınlarla Birlikte Olan Erkeklerin 8 Sırrı

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Çekici Bulduğu 5 Kusur

Ahmet DOĞDU

Adam Gibi Kafa Kafaya Adam Kampı!

Editor

Yorum Yaz