Image default
Kapak

Sevgilinizle İzleyebileceğiniz 4 Film

Sevgilinizle başbaşa film izlemek için birçok film var. Bunlar sizin kendi görüşlerinize göre değişiklik gösterebilir.Sizlere paylaşacağım listedeki 4 filmde romantik komedi tarzında aşk filmleridir. Sevgili kavramının ne olduğunuda sizlere aktara bilecek olan bu filmlere hep birlikte geçelim.

paris-te-gece-yarisi-filmi-izle.jpg

1. PARİS'TE GECE YARISI / MIDNIGHT IN PARIS

  Paris’te Gece Yarısı, 2011 yapımı romantik komedi ve aşk üzerine hikayeli olan bir filmidir.Başrollerinde Owen Wilson, Rachel McAdams, Marion Cotillard, Kathy Bates, Adrien Brody, Carla Bruni ve Michael Sheen'in bulunduğu bu film tam size göre.Filmin puanlamaları IMDB üzerinde 7.7 olarak belirlenmiştir.Filmin süresi ise 1 saat 40 dakikadır.Şimdiden bu filmi seçen okuyucularımıza iyi seyirler dileriz.

la-la-land-filmi-izle.jpg

2. LA LA LAND / AŞIKLAR ŞEHRİ

  Aşıklar Şehri, Damien Chazelle tarafından yazılan ve yönetilen Amerikan romantik müzikal komedi filmidir. Filmin başrollerinde Ryan Gosling ve Emma Stone yer almaktadır.Film aynı zamanda 2016 yılının en iyi filmleri arasındadır.Film, birçok dalda Oscar ödülüne layık gösterilmiştir.IMDB'den 8.2 puan almıştır.

3. UMUT IŞIĞIM / SILVER LININGS PLAYBOOKS

  Umut Işığım, David O. Russell'ın yönettiği ABD romantik komedi filmidir. Film, Matthew Quick'in aynı isimli kitabından senaryolaştırılmıştır.Kısaca kitap uyarlaması bir filmdir.Fakat sevgili kavramını size anlatan filmlerdendir.IMDB'den 7.9 puan almıştır.2013 yılında ülkemizde vizyona girmiştir.Dünya genelinde ilgi gören filmlerdendir.

eternal-sunshine-of-the-spotless-mind-filmi-izle.jpg

4. SİL BAŞTAN / ETERNAL SUNSHINE OF THE SPOTLESS MIND

Sil Baştan, Oscar kazanmış 2004 yapımı filmdir.Yönetmenliğini Michel Gondry'nin üstlenmiştir.Kaufman ve Bismuth En İyi Özgün Senaryo Akademi Ödülü'nü kazanmıştır.Daha birçok dalda Oscar ödülleri mevcuttur filmin.Gelmiş geçmiş en iyi romantik-dram filmi olarak kabul edilir.IMDB'den 8.3 puan almıştır.

  Listedi 4 film size bir şeyler katacak filmler ve sevgilinizle iyi zamanlar geçirmenizi gülmenizi sağlayacak filmlerden.Sevgili kavramını size öğreten aynı zamanda aşkın ne olduğunu nasıl olduğunu size gösteren filmler listemizde yer almaktadır.Aşk filmi için  ve film izlemek için ideal filmlerdir.İyi seyirler.

 

   

Benzer Yazilar

İZZET ÇAPA İLE KEYİFLİ BİR SOHBET

Ahmet DOĞDU

Tekila Nasıl İçilir?

Ahmet DOĞDU

Matrix 4 Müjde! Efsane Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Ahmet DOĞDU

Sony Playstation 5 Beklentiyi İyi Karşılayacak Mı?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Uykusuzluğun En Önemli 3 Sebebi

Erkek Rolünde 10 Kadın

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz