-1 C
Istanbul, TR
Salı, Ara 11, 2018
FelsefErkek

Sevgilisi Olan Erkekleri Çekici Kılan Nedir

Sevgilisi olan erkekler genellikle kadınlarla ilişkilerinde deneyimli olduğu için daha çekiçi gelir. Öyle ki yeni görüşmeye başlayan bir erkek ve kadın arasında geçen diyalogta sevgilin var mı sorusuna kadının alacağı ”hayır yok”cümlesi çoğu zaman kafalarda soru işaretlerine neden olur. Yakışıklı olmasına rağmen bir erkeğin kız arkadaşı olmamasının kesin bir nedeni olduğunu düşünen kadın başlamasını düşündüğü ilişkiye daha ihtiyatlı yaklaşır.Yani sevgilisi olan erkek kadının ne istediğini bilir ve ona göre davranır düşüncesi daima hakim bir düşüncedir. Öte yandan sevgilisi olan erkekleri etkileyici kılan bir diğer özellikte daima sevgilisi tarafından övgü ile anlatılmasıdır. E bu kadar iyi bir erkekte her zaman yer yerde çekicidir.

sevgilisi-olan-erkekler

Sevgilisi Varsa İyi Bir Aşıktır

Sevgilisi olan erkek neden kadınlara çekici gelir? Aslında bunun çok basit bir nedeni var mutsuz bir ilişki yaşayan ve sevgilisinden beklediği tüm ilginin, başka bir erkek tarafından başka bir kadına verilmesine seyirci kalan her kadın, sevgilisi olan erkeğe gizliden gizliye ilgi duyar. Tabi ilgiyi daha çok tetikleyen etmenlerden biride sevgili olan kadının sevgilisini sürekli olarak övmesi ve özelini ulu orta anlatmasıdır. Komşunun tavuğu daima hoş görülür misali sevgili olan erkekte hal ve tavırları nedeniyle dikkat çeker. Tabi her sevgilisi olan erkekte herkese çekici gelmez.Erkeğin sevgilisine olan ilgisi yaklaşımı ve düşünceli halleri çevrede bulunan kadınlar tarafından gıpta ile izlenir ve boş kalması durumunda atılacak planlar önceden hesaplanır.

sevgilisi-olan-erkekler-cekici-mi

Gizli Yarış Kadını Heyecanlandırır

Öte yandan sevgilisi olan erkeklerin çekici gelmesinin bir nedeni de bir birliktelik yaşayan erkeğin hiç ilişkisi olmayan erkekten daha iyi kadn ruhundan anlayabildiğine yönelik yanlış inançtır. Sevgilisi olan erkeklerdeki duruşu hemen algılayan kadın deneyimli olarak düşündüğü erkeği elde etmek için çeşitli atraksyonlara girer. Bazı kadınlar sevgiliyi kendine rakip olarak görerek alttan alttan başlattığı gizli savaşını başarıya ulaştırmak için hain planlar kurmaktan da çekinmez.

”Sevgilisi olan erkek daima iyidir, çünkü bir sevgilisi var” zihniyeti ahlaki kurallara ters düşse de ne yazık ki bu zihniyetle hareket eden kadın sayısı bir hayli fazla. Lipidosu yüksek erkekler ise bu ilgiden gayet memnun. Erkeklerin tercihi ise sevgilisini, kendisine ilgi gösteren kadınlarla çoğu zaman aldatmaktan bir zarar gelmeyeceği yönünde oluyor. Kadınların sevgilisine olan tutumu nedeniyle  kendisine gösterdiği ilgiden bir haber olan erkek çoğu zaman ”ben neymişim be” kıvamında düşüncelere sahip olurken, çapkın kadınların yakın markajındaki bu tip erkekler ilişkileri bittikten sonra çekiciliğinide kaybeder.

Benzer Yazilar

İlk Randevuda Nasıl Giyinilmeli?

Editor

Kadınlara Sorduk Hangi Kıvanç Tatlıtuğ?

Editor

Erkekler Duygularını Neden Belli Etmez?

Editor

Unutulmaz Bir Seks İçin En Uygun 3 Mekan

Erkekler Kadınlarda İlk Neleri Fark Ederler?

Editor

Erkek İçin Kadın Sadece Güzel Mi Olmalı ?

Editor