Sevgili bulunca arkadaşlarını unutan erkekler Özellikle yakın arkadaşları üzen bir durumdur. Bazı erkekler sevgilisi olunca, istemsizce arkadaşlarına az vakit ayırır. Bazı erkekler de bu... Sevgilisi Olunca Arkadaşlarını Unutan Erkekler

Sevgili bulunca arkadaşlarını unutan erkekler

Özellikle yakın arkadaşları üzen bir durumdur. Bazı erkekler sevgilisi olunca, istemsizce arkadaşlarına az vakit ayırır. Bazı erkekler de bu durumu abartarak, sevgilisinden önce de var olan arkadaşlarını arayıp sormaz. Herkesin olumsuz tepki vereceği bu durum, kişinin çevresindeki bireylerce hoş karşılanmaz. Sevgili olunca dış dünyaya ve insanlara karşı kendini kapatan erkek, büyük tepki alır.

sevglisi-olunca-arkadasini-boslayan-erkek

Genel olarak ilk sevgilisi olan erkeklerdir

Sevgili olunca arkadaşlarını unutan erkek tipleri, genel olarak ilk defa sevgili sahibi olan kişilerdir. Dikkat ederseniz bu durumun somut örneklerini çevrenizde görebilirsiniz. Erkeğin hayatına yeni biri ve yeni bir ilişki girdiğinde, bazı erkekler ne yapması ve nasıl davranması gerektiğini bilemez. Sadece bir tarafa yönelerek, diğer tarafı ihmal ederler. Genelde de bu ihmal edilen taraf, aşkın heyecanı ile arkadaşların olduğu taraftır.

sevgilisi-olan-erkek

Arkadaşlarını umursamaz

Halı saha maçları, okey masası v.b arkadaş eğlencelerini bir anda bırakır ve geride bırakacağı boşluğu düşünmez. Takımın eksik olması, kişi sayısının tamamlanamaması gibi durumlar ile ilgilenmez. Bilmeniz gereken ise bu davranışların arkadaşlarınızın gözündeki değerinizi olumsuz yönde etkilediğidir.

erkekler-ve-sevgilileri

Sevgilisinden ayrılınca büyük hayal kırıklına uğrarlar

Hayat merkezine sevgilisini alarak, diğer arkadaşları ötekileştiren erkekler, eğer sevgililerinden ayrılır ise büyük hayal kırıklığına uğrak. Maalesef bu kişi, bir anda yalnız kalır ve yaptığı hatanın farkına varır. Hatasını düzeltip düzeltememesi kendi elindedir, lakin her arkadaş da bu duruma anlayış göstermez.

erkekler-ve-arkaslari

Hayatını sevgilisine endeksleyen erkeklerdir

Arkadaşlara karşı olan tavır, tüm dünyaya ve olaylara karşı da aynıdır. Sevgili yapan erkek, eğer arkadaşlarınızı unutuyorsa, genel olarak hayatı sevgilisinden ibarettir. Her olayı ve kararı ona bağlı olarak verir. Her daim hayatınızda arkadaşlarınızın yerinin ayrı olduğunu bilmenizi öneririz.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir