18.9 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Genel

Sevgilisinin Ailesiyle Tanışacak Erkeklere Tavsiyeler

Bazıları için bir ilişkinin ilk evrelerinde yapılması gereken bir davranıştır. Bazıları için ise sadece ilişkinin boyutu değişeceği, resmiyete doğru ilerlediği zaman bir gerekliliktir aile ile sevgilileri tanıştırma. Ancak, bir erkeği aile ile tanıştırmanın yaşattığı zorluk bir yana, bir erkeğin sevgilisinin ailesi ile tanışırken yaşayacağı stres de azımsanmayacak türdendir. Gelelim nasıl tanıştıracağınıza.

sevgilisinin-ailesiyle-tanisacak-erkeklere-oneri.jpeg

Telefon Mu Yoksa Yüz Yüze Mi?

En etkili tanıştırma yöntemi bir araya getirerek tanıştırmaktır. Telefonda sadece formalite olarak kalacak bir tanışma, yüz yüze olduğu zaman zaten telefon görüşmeleri samimiyete bağlı olarak özel günlerde akabinde gelecektir. Muhtemelen ilk görüşmeniz kız tarafının evinde olacaktır. İlk stres başladı, ‘sevgilimin ailesiyle tanışacağım ne almalıyım’. Erkekler genelde bu soruya kız arkadaşında cevap ararlar. Ancak, kız arkadaşınıza sormanıza gerek yok. Zaten bir şey alınması gerektiği gibi bir zorunluluk da yok. Sadece toplum kültürümüze bağlı olarak, ev gezmesine evi boş gidilmeyeceği için dilerseniz bir çiçek alabilir ya da çok resmi kaçmasın diye bir tatlı alabilirsiniz.

sevgilisinin-ailesiyle-tanisacak-erkek-neler-yapmali.jpg

Peki, Ne Giymeli?

Bir erkek için, kız arkadaşının babasının karşısına ilk kez geçmek çok da kolay bir iş değildir. Bu yüzden, ilk intiba çok önemlidir. Daha konuşmaya başlamadan önce damat adayı bir süzülür, kılık kıyafeti incelenir. Sevgilimin ailesiyle tanışacağım ne giymeliyim derdi, daha görüşme tarihi netleşmeye başlayınca başlar. İlk görüşmeye giderken, şortla terlikle falan gitmeyeceğiniz gibi takım elbise ile de gitmemeniz gerekmemektedir. Bunun yerine her zaman doğallıktan yana olmanızda yarar vardır, yani bir pantolon bir tişört giyebilirsiniz.

partnerinin-ailesiyle-tanısacak-erkeklere-oneriler.jpeg

Peki, Nasıl Davranmalı?

Sevgilisinin ailesi ile tanışmaya gidecek olan bir erkeğin dikkat etmesi gereken önemli noktalardan biri de davranışlarıdır. Sevgilisinin ailesi ile tanışacak olan erkek, her şeyden önce doğal davranmalı, belirli bir seviye ayarlayarak fazla laubali olmadan konuşmalarına devam etmelidir. Meşhur erkek yalanları söylemekten kaçınıp olduğundan abartılı olunmadığı zaman sorun olmayacaktır.

Benzer Yazilar

Uzun Kadın Kısa Erkek İlişkisi

Editor

Sportif Erkekler Sekste Daha Mı İyi ?

Editor

Kızların Gözünde Bakımlı Erkek Ve Bakımsız Erkek

Editor

Tarzlarıyla Fark Yaratan 5 Ceo

Ahmet DOĞDU

Erkekte Evlilik Korkusu

Editor

İş Görüşmesine Giderken Ne Giyilir?

Editor