Image default
FelsefErkek

Sevgiliye Kilo Vermesi Gerektiğini Söylemenin 5 Yolu

Sevgili ile çoğu konu rahatça konuşulabilse dahi bazı konular sevigliyi kırma ihtimalinden dolayı kolay bir şekilde konuşulamayabilir. Bu yüzden bu konuların direkt söylenmesi yerine dolaylı yoldan söylenmesi daha uygun olabilir. İşte sevgiliye kilo vermesi gerektiğini söylemenin 5 yolu

iste-sevgiliye-zayiflamasi-gerektigini-soylemenin-5-yolu.jpg

1. Kilo Verirse Kıyafetlerinin Daha Çok Yakışacağını Söylemek

Sevgiliye kilo vermesi gerektiğini söylemenin yolları arasında sevgiliye eğer kilo verirse kıyafetlerinin daha çok yakışacağı hususunun hatırlatılması da vardır. Özellikle bir kıyafet alışverişi esnasında bu husus daha kolay dile getirilebilir. Eğer sevgili sonradan kilo almış ise artık giyemediği ya da giymekte zorlandığı kıyafetler üzerinden de bu konu açıklanabilir.

2. Başka Biri Üzerinden Örnek Vererek Söylemek 

Ortak olarak bilinen sonradan kilo almış biri örnek gösterilerek sevgiliye kilo vermesi gerektiği konusu açıklanabilir. Örneğin; sonradan kilo almış biri önceki ve sonraki haliyle kıyaslanarak önceki halinin daha güzel olduğu vurgulanabilir.

spor-yaparak-saglikli-zayiflayabilecegini-soylemek.jpg

3. Sporun Güzel Bir Aktivite Olduğunu Vurgulayarak Söylemek

Spor insanın hayatında sürekli olması gereken ve hem vucut sağlığı hem de psikolojik açıdan çok önemli bir aktivitedir. Bu konu üzerinde durularak sevgiliye kilo vermesi gerektiği hususu daha kolay söylenebilir.

4. Kilo Vermenin Sağlık Açısından Önemli Olduğunu Belirterek Söylemek

Kilo vermek sadece fit bir vucuda sahip olarak güzel görünmek için değil aynı zamanda sağlık açısından da önemlidir. Sevgiliye sağlıklı bir hayat sürebilmesi için kilo vermesi gerektiği söylenirse sevgili de bu durumun sağlığı için söylendiğini düşünerek problem etmeyebilir.

fit-vucuda-sahip-olmak-onu-hem-daha-saglikli-hemde-dahaguzel-oldugunu-hissettirecegini-soylemek.jpg

5. Kilo Vermenin Kendisi İçin Daha İyi Olduğu Vurgulayarak Söylemek

Sevgiliye kilo vermesi gerektiği söylenecek ise kilo vermesinin asıl olarak kendisi için istendiği belirtilmelidir. Yani kilo verse de vermese de hala sevileceğini ve fakat kilo vermesini sadece kendisi için iyi olacağını düşünüldüğünün vurgulanması bu konu açısından önemlidir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Etkilendiği Özellikler

Editor

En Muhteşem Erkek Burcu Hangisidir?

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin İyi Bir Baba Olacağının 4 Temel Göstergesi

İlişkiyi Bitirecek 3 Klişe Erkek Konuşması

Erkeklerde Çapkınlık

Ahmet DOĞDU

Şiir Seven Erkekler 1-0 Önde

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz