Image default
Genel

Sevgiliyle Yapılabilecek Aktiviteler Nelerdir?

 

Eğer sevgiliniz varsa hayat size güzel demektir. Onunla birçok anı biriktirmenin yanı sıra birçok paylaşımda ve aktivitede bulunursanız. Eğer sevgiliniz yoksa da canınız sağ olsun. Peki, sevgilinizle vakit geçirmek istiyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu yazımızda sevgiliniz ile vakit geçirmek için nasıl aktiviteler yapabileceğinizden bahsedilmektedir.

sevgili-ile-yapilacak-aktiviteler.jpg

Sevgilim ile nasıl vakit geçirmeliyiz?

Sevgiliniz ile vakit geçirmek aslında çok eğlencelidir. Sizi anlayan ve sizi dinleyen birinin varlığı bile size mutluluk verecektir. Lakin günümüzün gerekliliği ve insanların isteğinin fazlalığı daha fazla aktivitede sürükler. Bu bir yandan iyidir. Çünkü daha ortak ve zıt yönlerimiz bulur ve birbirinizi daha çok tanırsınız böylelikle. Sevgilini ile yeni iseniz vakit geçirmek daha kolay olur. Birbirinizi tanımak için ve eğlenmek için birçok imkan var artık.

iliski-tuyolari.jpg

Sevgilim ile eğlenmek istiyorum

Eğlenceli vakit geçirmeyi sevenlerden seniz eğer bir bowling ya da bir eğlence merkezi yapabilirsiniz ya da bir lunaparkta vakit geçirebilirsiniz. Daha farklı aktiviteler de vardır ama bu birbirinizi tanıdıkça olacak şeylerdir. Mesela kamp yapmak, şehir turuna çıkmak gibi. Ya da birlikte yolculuklar yapmak gibi. Eğlenceli birçok anı biriktirebilirsiniz. Bu sizin zevkinize ve ilişkinizin boyutuna bağlıdır.

sevgili-ile-ne-yapilir.jpg

Sevgilim ile özel vakit geçirmek istiyorum

İlla seks yapmaya gerek yok özel vakit geçirmek için. Mesela bir parkta piknik yapabilirsiniz. Ya da sinemaya gidebilirsiniz. Hatta el ele tutuşup dolaşmak bile özel vakit geçirebilirsiniz. Daha ilerisini de İsteyebilirsiniz. Çiftler birbirini tanıdıkça birbirini de arzulamaya başlarlar. Bu gayet doğal bir istekte. Utanmaya gerek yoktur. Kısa kısa seks hayatına giriş yapabilirsiniz. Evlenesim kadar alıştırma yapabilirsiniz. İlişkiye girmeden sevişebilirsiniz. Bu gayet doğal çünkü evlenmeden birbirinizi tanımanız daha sağlıklı bir ilişkiye ve evliliğe gider.

Benzer Yazilar

Bu Yaz İçin Tatil Fikirleri

Editor

Erkekleri Delirten 10 Kadın Alışkanlığı

Ahmet DOĞDU

İlişkilerde Erkeklerin Kadınlara İtiraf Etmekten Korktuğu 8 Şey

Editor

Bu Yaz Nasıl Tatil Yapılmalı?

Editor

Sevgiliniz İle Gidebileceğiniz 4 Romantik Avrupa Ülkesi

Ahmet DOĞDU

Bakımlı Sakallar için 3 Öneri

Yorum Yaz