Image default
Vajinalog + 18

Sevişmeyi Bildiğini Sanan Erkeklerin Yaptığı 3 Hata

Cinsellik, erişen her bireyin önemle üzerinde durması gereken bir husustur. Partnerinizle en özel anlarınızı yaşadığınız cinsel birlikteliğinizin özel, güzel ve mutlu dakikalar içerisinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Cinsel hayat, her bireyin bilmesi gereken bir konudur. Ancak bazı kimseler cinsel birlikteliği sırasında, sevişme sırasında yanlış şeyler, doğru bildiği; ama aslında yanlış olan noktalar vardır. Kimse doğuştan süper bir cinsellik bilgisine sahip değildir ve bu şekilde davranmakta yanlıştır. Sevişmeyi bildiğini sanan; ama aslında sevişme hakkında hiçbir şey bilmeyen erkeklerin yaptığı üç hata şunlardır.

cinsel-iliski-sirasinda-yapilan-hatalar

  1. Ön Sevişmeye Gerekli Önemi Vermemek

Sevişmeyi bildiğini düşünen erkeklerin en büyük hatası ön sevişme konusudur. Ön sevişmeye gerekli önemi göstermeyen ya da ön sevişmeyi görmezden gelip cinsel birlikteliği aceleye getiren erkekler düşündükleri aksine sevişme konusunda bilgi sahibi olmayan erkeklerdir. Ön sevişme, cinsel birlikteliğin yapı taşıdır. Ön sevişme hakkında bilgi sahibi olmalı ve içgüdülerinize güvenmelisiniz. Partnerinize saygı duymalı ve onu dokunuşlarınızla, öpücüklerinizle donatmalısınız. Aynı şekilde öpüşmeyi bilmeyen ve öpüşmeyi az tutan ya da aşırı boğan erkeklerde sevişmeyi bilmeyen erkeklerdir. Öpücükler cinsel ilişkinize renk katar. Buna gerekli önemi göstermelisiniz, iyi öpüşen bir erkek her daim bir sıfır öndedir.

  1. Cinsellikten Yalnızca Kendisinin Zevk Aldığını Düşünmek

Sevişme konusunda en çok yanılan ve en önemli olan konudur. Cinsellikten sizin aldığınız zevk kadar partnerinizin de zevk aldığını unutmamalısınız. Sevişme esnasında yalnızca kendinize yönelik çalışmamalısınız. Partnerinizi de düşünmeli ve ikinizin yaşadığı cinsel birlikteliği daha üst seviyeye çıkarmamalısınız. Partnerinizi de düşünmeniz, sizler için olumlu dönüşleri barındırır. Sevişme esnasında partnerinizle birlikte zevk duygusunun derinliklerinde yüzmek sizlere unutamayacağınız dakikalar yaşatacaktır.

sevisirken-yapilan-hatalar

  1. Sevişmeyi Tek Düze Tutmak

Tek düze, sıradan ve hep aynı hareketlerde bulunan erkekler de sevişme konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan erkeklerdir. Hep aynı hareketleri yapan ve kendisini değiştirmeyen erkekler partnerleri tarafından düşük not alırlar. Bu düşük not cinsel hayatınızı da olumsuz etkileyecektir. Sevişmenizi tek düze durumundan kurtarın, farklı heyecanlar ve farklı hareketler katın. Bu durum hem sizlere hem de partnerinize olumlu sonuçlar ekleyecektir. Tek düze sevişme, cinsel hayatınızda yaptığınız hatalardan biridir, bu durumdan kurtulun ve farklı heyecanlar kazanın.  Ayrıca sevişme bittikten sonra arkanızı dönmeyin, partnerinizden ayrılmayın. Partnerinizle birlikte cinsel birlikteliğinizi sonlandırdıktan sonra bile zevkini devam ettirin.

Benzer Yazilar

Kelly Brook’un 2013 Takvimi

Ahmet DOĞDU

Aşkı Alevlendirmek İçin Nelere Dikkat Edilmeli

Editor

En Çok Tercih Edilen Seks Pozisyonları

Editor

Antigua’da Bir Güzel

Ahmet DOĞDU

En Seksi 7 Victoria’s Secret Mankeni

Ahmet DOĞDU

Kadınları Mutlu Etme Garantili 5 Hediye

Editor

Yorum Yaz