Image default
FelsefErkek

Şeytan Tüyü Olanların Paraya, Yakışıklılığa Ve Kaslara İhtiyaçları Yok

Her yüzyılda olduğu gibi günümüzde de erkekler kadınların peşinde, kendilerini beğendirme yarışındalar. Bunun için gerekirse sporla kas yapılır, diyetle kilo verilir, para saçarak zenginlik gösterileri yapılır. Oysa ki kadınları etkilemeyi başarabilen erkeklerin bazılarında bu çabaların hiç birine rastlanılmaz. Çünkü eğer şeytan tüyünüz varsa pek de efor sarf etmeden kadınları avucunuza alabilirsiniz.

Paraya pula kasa bakmadan kadınları kolayca etkilemenin yolları çoktur. Samimiyet içeren bakışlar kadınlara kendini özel hissettirir. Partnerlerinde bu bakışın olmasını isteyen kadınlar etkili bakabilen erkeklerin tekliflerini kabul ederler. Hatta bu erkekler meteliksiz ya da tipsiz bile olabilir. İkinci püf nokta ise güzel bir gülümsemede gizlidir. Anlamlı bakışlarla bütünleşen hoş bir gülümseme karşısında dayanabilecek kadın yok denecek kadar azdır. Yüksek enerjiye sahip kişiler çevrelerini hipnotize ederler.

Erkek ya da kadın herkes mutlaka böyle kişilerin enerjilerinin çekim alanına girerler ve bundan memnuniyet duyarlar. Kasları olmayan, kısa boylu bir erkek bile enerjisinin yüksekliğini kullanarak en iyi sonuçlara ulaşır. Örneğin komedyenlerden devamlı olarak takip ettiklerimiz vardır. İnceleyecek olursak hiç biri fiziksel anlamda bir başyapıt değildir. Dördüncü önemli nokta kendinden emin bir haldir. Elbette ki her konuda kendi fikrini direten erkekler çekici değildir. Ama kırmızı noktaları olan ve asla bu konularda taviz vermeyen erkekler dikkatleri üzerine çeker. Kısacası bu emin tavırlarda ölçülü davranmak şarttır.

Ne çok danışan ne de hiç danışmayan olmalı. Tatlı dil beşinci önemli unsurdur. Kadınlar kendileriyle her konuda basitçe konuşan erkekleri yalnızca arkadaşları olarak görürken, konuşmada aşırıya gitmeyen ve etkileyici konuşanları partner olarak seçerler. Genellikle sakin ve cool tavırlar sergileyen kişilere olan talep yoğundur. Sempatik olmak önemli olsa da dozunu çok az tutmakta yarar vardır.

Eğer kadınları etkilemek söz konusu ise yakışıklılığa ihtiyacınız yok demek doğru olur. Sadece ambalajdan etkilenip kaç ürün satın alır ki insan? İlk bakışta tip önemli olsa da zaman içinde ruhun ve tavırların önemi artarak yakışıklılığı tahtından eder.

 

Benzer Yazilar

Ayrılık Acısı Kader Değil

Ahmet DOĞDU

Yeni Bir işe ilk Adım

Ahmet DOĞDU

Esmer Kadınları Vazgeçilmez Kılan 7 Özelliği

Kadınların Erkeklerden İntikam Alma Yöntemleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Kadınları İtici Kılan 8 Detay

Ahmet DOĞDU

Çapkın Erkek Kendini Nasıl Ele Verir?

Ahmet DOĞDU