Image default
Erkek Moda

Silikon Kordonlu Erkek Saatleri

Erkek Kol Saatleri

En güzel aksesuarlarınızdan biri hiç tartışmasız kol saatleriniz. Geçmişten günümüze birçok modelde kol saati yapılmıştır. Günümüzde ise en çok kullanılan modellerden biri olan silikon dijital saat her kombininize uymak için tasarlanmış gibi. Renkli çeşitleri ile sizi kendine daha fazla çektiği aşikar. Şıklığının yanında kullanım kolaylığı da diğer saat modellerine nazaran öncelik kazanmasına neden oluyor. Özellikle son zamanlarda çıkan bazı özel markalara ait dijital saatler, teknoloji ile birleşme yaşayıp muhteşemliğini zirveye çıkarıyor.

silikon-dijital-kol-saatleri.jpg

Bunun yanında renkli silikon saatler de dijital saatler kadar tercih nedeniniz olabilir. ‘Teknolojik veya dijital olmasına gerek yok, renk renk alıp her kombinimde rahatça kullanmak istiyorum’ derseniz de bu renkli silikon saatler tam size göre. Birçok ünlünün de kullandığı ve saatleri, örneğin bir takım elbise ile kullanmanız da size daha modern bir görünüm sunacaktır. Bunun yanında sportif bir görünümü olduğu bilenen bu saatleri hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.

renkli-silikon-saatler.jpg

Silikon Erkek Kol Saati

Silikon kol saatleri çeşit çeşit olmakla birlikte siz bayların yeni trendi olan bilekliklerle kullanımı da oldukça şık durmaktadır. Şıklığınıza şıklık katan bu saat , bileklik ikilisi son zamanların en çok kullanılan aksesuar kombinlerinden biridir.

Erkeklerin en çok kullandığı aksesuarın kol saati olduğu düşünülür ise , bu yeni moda saatler sizlere şıklığın ötesini sunmaktadır. Tüm bu silikon saat modellerini işte, özel hayatınızda, sporda, her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle dijital saatlerin hayatınıza kolaylık sağladığını da söylemek mümkün olur. Eğer siz de bir kol saati almayı düşünüyorsanız, son zamanlarda oldukça moda olan silikon kol saatlerini tercih ederek bu akıma uyum sağlayabilirsiniz.

silikon-kol-saatleri.jpg

Benzer Yazilar

Her Daim Güneşten Gözlerinizi Koruyun Sonbahar İçin Erkek Güneş Gözlükleri

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri

Hublot Big Bang Ferrari California 30 Giappone

Ahmet DOĞDU

Louis Vuitton Erkek Giyim 2013

Ahmet DOĞDU

En Moda Eşofman Takımları ve Kullanımları

Erkekler De Takı Takar: Bileklikler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz