-0.4 C
Istanbul, TR
Pazartesi, Ara 10, 2018
Erkek Moda

SİYAH BEYAZ ŞIKLIĞI NASIL SAĞLANIR

siyahbeyaz

Siyah ve beyaz renklerinin birbirine zıt renkler olması matem ve mutluluğun birbirine zıt olması kadar dikkat çekici. Kıyafetlerde uygulanan kombinasyonlarda bu iki rengin yarattığı harikalar, erkeklere de sihirli bir değnek dokunmuş gibi bir hava katıyor.

Siyah Beyaz Şıklığı Nasıl Sağlanır

Erkeklerin özel günlerinde tercih ettiği kıyafetlere bakın. Özelliklede düğün günlerinde giyilen siyah ceket ve beyaz gömlek şık olmak isteyen damatların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Düğün günlerinde olduğu kadar günlük hayatta da siyah ve beyaz renkleri çok ahenkli stiller ortaya çıkarıyor. Takım kıyafetlerde giyilen beyaz gömlekler siyah kol düğmeleri ile hareketlendirilip siyah beyaz uyumu yakalanıyor.
Günlük hayatta giyilen beyaz pantolonların üzerine giyilen siyah lacoste tişörtler yaz akşamlarının dayanılmaz şıklığını sergilemenizi sağlar. Bunun yanında takılan aksesuarlarında siyah ve beyaz renk kombinasyonuna uyum sağlaması moda ile iç içe görünmenizi sağlar. Modadan anlayan erkeklerden olmak hiçte zor değil. İki rengin birbiri ile uyumunu gözünüz kanıksamıyor ise sizde kendinize bir moda stili yaratabilirsiniz.

 

Benzer Yazilar

En Güzel Baba – Oğul Kıyafetleri

Editor

Uygun Fiyatını Bulursanız Kaçırılmayacak Tişörtler!

Editor

Erkek Tarzında Fark Yaratan Detaylar

Sonbahar Modasında Çiçek Desenleri

Bu Kış Stil Sahibi Olun!

Tarz Sahibi Erkekler İçin Mayo Önerileri