Image default
Erkek Moda

Siyah Takım Elbise Kombinasyonları

Siyah takım elbiseler erkek giyim için en önemli kıyafet tercihlerindendir. Resmi ortamlarda, davetlerde ve birçok ortamda siyah takım elbise erkekler için vazgeçilmez tercihlerdendir. Her ne kadar belirli sayıda parçadan oluşsa da gömlek kravat ve diğer materyallerin renk ve modelleriyle birçok şekilde siyah takım elbise kombinasyonları oluşturulabilmektedir.

siyah-takim-elbise

Siyah takım elbise kombinasyonları oluştururken şu noktalara dikkat ederek en uygun kombini oluşturmuş olacaksınız.  Öncelikle alacağınız takım elbise üzerinize oturmalı, fit bir görüntü yakalamalısınız. Kaliteli ve sık dikişleri olan takım elbise uygun tercih olacaktır. Kravat konusu da oldukça önemlidir. Uzun ve büyük desenli kravatlardan uzak durmalısınız. Normalde şık görünmelisiniz ama takım elbise giyiyorsanız bu konuda daha dikkatli olmalısınız. Siyah takım elbise kombinasyonlarında beyaz gömlek ilk sırayı alıyor. Her zaman takım elbisede ilk tercihlerden biri olan beyaz gömlek siyah ve beyazın uyumu için takım elbise aranan ilk tercihtir. Sadece beyaz gömlek değil mavi gömlek de sık kullanılan bir tercihtir.

takim-elbise-modelleri

Taba rengi ayakkabı ile siyah takım elbisenizi tamamlayabilirsiniz. Takım elbise ile sadece beyaz ve mavi değil siyah, gri ve diğer renklerle de kombinasyon oluşturabilirsiniz. En dikkat etmeniz gereken nokta slim fit, ince kravat ve gömlek yakası konularında özenli seçimler yapmanız gerekecek. Bu ince detaylar ile şık görünümünüzü sağlayacaksınız. Siz yardımcı olacak takım elbise kombinasyonu aksesuarları ayakkabı, kemer ve kol saati gibi diğer materyallerdir. Takım elbisenizin tasarımı ve rengine İtalyan ayakkabı tercihi yapabilirsiniz. Ya da kahverengi, lacivert veya siyah tondaki kemerlerle zarif bir görüntü sağlayabilirsiniz.

takim-elbise-kombini

Artık siyah takım elbise kombinasyonları gerekli detaylara sahip olduğunuza göre hemen tarzınıza uygun modeli uygun kombinasyona dönüştürerek şık görünüme kavuşabilirsiniz.

erkek-modasi

Benzer Yazilar

Türkiye’de Erkek Modası ve Defileler!

Ahmet DOĞDU

Yılbaşında Bir Erkek Nasıl Giyinmelidir?

Ahmet DOĞDU

90’lı Yılların Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Laptop Çanta Modası

Ahmet DOĞDU

Leonardo Dicaprio Giyim Tarzı

Editor

Vakko Erkek 2011 – 2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz