Image default
FelsefErkek

Size Vakit Ayırmıyor Mu?

İlişkilerde en çok problem yaşanmasına sebep olan unsurlardan bir tanesidir zaman problemi. Erkek ve kadının birlikte olması zaten fıtrat olarak birbirine aykırı iki şeyin yan yana durması yeterince zordur. Ve hayatımızın en önemli unsuru olan aile unsuru bu zıtlığın ortasına kurulur. Tartışmalar kıskançlıklar ufak çapta krizler elbette yaşanılır fakat bunlarla başa çıkmanın en kolay yolu konuşabilmektir. Eğer bunu başaramıyorsak eğer mümkün olmuyorsa maalesef ki bir şeylerin yürümesi daha zor olacaktır.
Birlikte vakit geçirmek problemleri tartışmak yada problemlerle en azından savaşmayı denemek elbette ki bir şeyleri kolaylaştıracaktır. Aslında sadece ikili ilişkilerde değil arkadaşlık anne baba ilişkilerinde bu temel esastır Eğer çok sevdiğiniz birisi size vakit ayırmıyorsa bu sizi bir süre sonra mutsuz edecektir. Mutsuz olduğunuz bir ilişkinin yürümesi elbette imkansızdır.
Yoğun iş hayatınız olabildi. Çok yoğun çalışıyor olabilirsiniz fakat tüm bunlar size engel değildir. Beş saat yan yana olup hiçbir şey yapmamaktansa bir saat kaliteli zaman geçirebilmek problemlerinindi paylaşabilmek çok daha etkili olacaktır. Hazırda olan kişisel gelişim testleri bulunmakta bunlarla birbirinizi tanıyabilir birbirinize farklı sorular sorabilirsiniz. Bu ilişkinizin seviyesini belirleyecektir.
Hayatınızın hangi aşamasında olursa olsun sevdiğiniz insanları mutlu etmek çok kolaydır. Küçük süprzler hazırlayabilir onu biraz şımartabilirsiniz. Eğer vaktiniz yoksa en azından hislerinizi anlatabilir onu özlediğinizi dile getirebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkekler Kadınlarda İlk Neye Bakar?

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Ne Duymak İster?

Kızlara sorduk: Aldatmanın sınırı nedir?

Ahmet DOĞDU

Kadınların Tahammül Edemediği Sekiz Erkek Davranışı

Editor

Unutulmaz Bir Seks İçin En Uygun 3 Mekan

Erkekler Neden Cinselliğe Daha Düşkün ?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz