25.2 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Sokak Modası Trendleri

Moda denince aklımıza daima kadınlar gelse de, aslında erkek modasını takip eden, giyimini yaşam tarzına dönüştürmüş erkek sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. İsterseniz ‘’2016 sokak modası trendleri nelermiş?’’ Bir bakalım.

sokak-modasi

Modacılar, artık bayanlar kadar, erkeklere de birbirinden şık ürünler tasarlıyorlar. Tabi ki modayı yakından takip eden beyler için bu mutluluk verici. Güzel ve şık giyinmenin sadece kadınlara özgü bir duygu olmadığı aşikârdır. Erkekler de birkaç dokunuşla, kendilerine çok özel tarzlar yaratabilirler. Moda ikonları 2016 yılında erkeklerin sokakta nasıl şık ve cool olabileceğini kıyafetlere yansıtmışlar.

sokak-modasi-giyimi

Bu sene sokak modası trendleri erkeklere rahat, özgüvenli ve karizmatik bir görünüm sağlamış. Bol pantolonlar, kısa ceket ve yelekler erkekleri olabildiğince göz alıcı göstermiş. Toprak ve füme renkler bu senenin renkleri olacak gibi duruyor. Deriler de her sene olduğu gibi bu yıl da erkek giyiminde yerini almış gibi gözüküyor. Uzun deri ceketler de ister spor, ister klasik giyinin, her türlü kıyafetinize şıklık katacak. Erkeklerde bu yıl da kısa pantolon modası devam ediyor. Özellikle kısa ve dar paça pantolonları şık bir kazakla veya gömlekle kombinleyebilirsiniz. Ayakkabılarda ise toprak renkleri hakîm. Genelde süet botlar kısa pantolonlarla birlikte kullanılarak ayakkabıların kıyafete hâkimiyeti ortaya çıkarılmış.

sokak-modasi-trendleri

Bu sene sokakta yürüyen bir erkeğe baktığınızda ilk göze çarpan ayakkabıları oluyor. O yüzden ayakkabılar da gösterişli, renkli ve zengin çeşitli olarak tasarlanmış. Her zamankinden farklı olarak bol desenli ve şal yaka kazaklarda bu yılın trendleri arasında yerini alıyor.

sokak-modasi-stili

2016 erkek sokak modası trendleri çok renkli ve çok çeşitli. Bu sene erkekler giyim tarzlarıyla ve karizmalarıyla fark yaratıp, modada biz de varız diyeceğe benziyorlar.

sokak-modasi-trendi

 

Benzer Yazilar

Atkı ve Şal Modası Geçmiyor

Editor

Kiğılı 2016 Kış Koleksiyonu

Editor

Bir Erkeği Çekici Kılan 6 Aksesuar Detayları

Editor

Demode Kalmayın…

Editor

Burçlara Göre Erkeklerin Stilleri

2016 Modada Gençlik Sembolü Zara

Editor