Image default
Erkek Moda

Sokak Modasında Erkek Trendleri

 

Zannediliyor ki moda büyük oranda kadına has bir olgu. Ancak öyle değil kadınlar kadar erkeklerde bu işi son derece ilgili ve meraklı. İş hayatından sosyal yaşamına bir çok alanda şık ve rahat aynı zamanda da modaya uygun trend giyinmek isteyen erkeklerin sayısı azımsanamayacak kadar fazla, hatta kimileri modayı takip konusunda bayanları sollayacak kadar ilgi ve alakalı bu işe. Bu durumu tabi ki en yakınımız olan sokak modasından anlıyoruz. Erkek modasında belirlenen stiller kadar sokak modasının da belirleyici olduğu trendler neler gelin bir göz atalım.

erkek-sokak-modasi

Loose pantolon

Trende uygun giyineyim, sıradanlıktan uzak sıra dışı şeyler olsun ama en önemlisi rahat; diyen beylere müjde loose pantolonlar en trend zamanlarını yaşıyor.

 erkek-modasi-2016

 

Oversized tişört

Erkek trendlerinin bir diğeri ise oversized tişörtler salaş ve rahat bir görüntü sunan bu parçayı ilk olarak Amerikan rap şarkıcıları giyindi. Günden güne moda olan ve erkekte çok cool bir görüntü ortaya çıkaran bu tişörtleri eşortmandan, jean’e her tür parça ile kombinleyebilirsiniz.

 

erkeklerde-sokak-modasi-aksesuarlari

 

Uzun mont

En gösterişli olanı ise uzun montlar. Ağırlıkta bej ve siyah rengin kullanıldığı sokak modasında rahatlığın yanında zengin havasıyla gösterişli ve iddialı. Trend olmak isteyen bütün yaş grubuna hitap eden uzun montlar ister kot ile spor ister takım elbise ile ofis şıklığında bir kombinle kullanabilirsiniz.

 

erkeklerde-sokak-modasi-trendi

 

Desenli parçalar

En ilgi çekicisi ise desenli kazak, tişört, yelek ya da gömlek. Alışık olduğumuz desensiz düz formdaki kıyafetlerin yanı sıra alışkanlığı bozacak şekilde desenlerin, saydığımız parçalarda trend olması. Erkeklerin kıyafetlerine hareket katacak bu desenler iddialı olduğu kadar göze hoşta görünüyor. Özellikle yaz sezonunda sokaklar bu trend sayesinde canlanarak mevsime anlam katacak.

 

erkekler-ve-moda

Benzer Yazilar

Kotun Altına Hangi Ayakkabı Girilir

Ahmet DOĞDU

Markaların Çıkardığı Yepyeni Parfümler

Ahmet DOĞDU

Uzun Saçlı Erkekler İçin Bakım Önerileri

Editor

Trençkotlarda 2016 Modası

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Yeni Trendler

Ahmet DOĞDU

Divarese 2011-2012 Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz