Image default
Vajinalog + 18

Son 10 Yılın En Seksi 5 Mankenleri

En güzel manken fotoğrafları değil de, son 10 yılın en seksi mankenleri desek? Aklınıza sayısız isim geliyor değil mi? Fakat kabul edelim ki, en çok da yabancı mankenler ilk sırayı alıyorPodyumlarda yürürken gözlerimizi alamadığımız; kadını, erkeği hep beraber hayranlıkla seyrettiğimiz ve adeta bizlere cenneti anımsatan o yüzler, en güzel mankenler. Hadi hep beraber listemizde kimler var bakalım.

Hem Oyuncu Hem Manken: Stella Maxwell

1990 doğumlu ve 1,78 boyunda olan ünlü manken, 2015 yılında ünlü bir iç giyim markasının meleği oldu. Defalarca podyumlarda yürüdü ve tüm kadınlığını kullanarak gözlerini üstüne çekti. Kısa süre önce de ünlü şarkıcı Miley Cyrus’la öpüşürken yakalanan Stella Maxwell uzun süre magazin konularına başlık olmuştu.

Yabancı Mankenler
Yabancı Mankenler

Futbol Dünyasının Yakından Tanıdığı Irina Shayk

1986 doğumlu model 33 yaşını yeni doldurdu. Genleri Rusya’ya dayanan modelin adını sıkça duymamıza neden olan Cristiano Ronaldo ile ilişkisini bitirdikten sonra şu sıralar kendisini futbol dünyasından uzaklaştırıp sinema oyuncusu Bradley Cooper ile yoluna devam ediyor.

Her Fotoğrafı Olay Her Fotoğrafı Konuşulan Nina Agdal

1992 doğumlu model dünyanın en ünlü model dergilerinden birisinde yer alan 3 modelden birisidir. Danimarkalı model kendisinden sık sık cesurca çektirdiği fotoğraflarla bahsettirir.

Listenin Olmazsa Olmazı Paris Hilton

Seks kasedi mi çıkmadı, köpeklerine özel malikâne mi satın almadı? Ve daha nicesi…

En Güzel Mankenler
En Güzel Mankenler

Karşınız da Paris Hilton. 1981 Amerika doğumlu model diğer modellere nazaran biraz yaşlı olsa da, adını sıklıkla duymamamız içten bile değil. Ve kendileri sadece modellik değil TV Show’u yapmış, dizi ve filmlerde rol almıştır.

Ve Son Olarak Bir Süper Model Naomi Campbell

1970 doğumlu Britanya’lı model 18 yaşına kadar babasını hiç tanımadı. Sayısız podyum deneyiminden sonra kendisini daha çok sosyal sorumluluk projelerine adayan Naomi, yaşı itibariyle artık podyumlara nadiren çıksa da birçok modele taş çıkartır diyebiliriz.

Benzer Yazilar

Kadınlar Mastürbasyon Teknikleri

Editor

Vazektomi Nedir? Erkekte Kısırlaştırma Neden Yapılır?

Ahmet DOĞDU

Cinsel İşlev Bozukluğu Sebepleri ve Tanısı

Editor

Erkeklerin Cinsel İstekleri Ne Zaman Artar?

Ahmet DOĞDU

Seks Sırasında En Çok Tercih Edilen Pozisyonlar

Ahmet DOĞDU

Kadınların Orgazm Taklidi Yaptıklarını Anlamanın Yolları

Editor