Image default
Erkek Moda

Son Dönemin En Popüler Saat Modelleri

Saatler bir erkeğin tarzını oluşturan vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Tüm kombinlerde bulunması gereken bu aksesuarlar, klasik takım kombinlerine prestij, sportif ve enerjik kombinlere de canlılık katarak tarzınızın tamamlanmasını sağlamaktadırlar. Oluşturacağınız her kombin çeşidi birbirinden farklı olduğu gibi, bu kombinleri tamamlamak adına kullanacağınız saat modeli de birbirinden farklı olmalıdır. Bu yüzden sadece bir adet saat ile değil, birden fazla sayıda ve farklı modelde saat sahibi olmak gerekir.

en-sik-saat-modelleri.jpg

Farklı kombinlerinizi dönemin en popüler saat modelleri ile tamamlayıp, şıklığınızı perçinlemek istiyorsanız, bu modelleri hangi kombinle birleştireceğinizi öğrenmenizde fayda var. İşte, kombinlerinize renk katıp enerjisini artıracak ve daha estetik bir görünüm katacak olan saat modelleri hakkında edinmeniz gereken kombin bilgileri:

kahverengi-bronz-erkek-saat-modelleri.jpg

1. Kahverengi Deri ile Bronz Uyumu

Eğer kombin yaparken kahverengi tonlarını sıkça kullanmak istiyorsanız, en popüler saat modelleri arasında yer alan kahverengi deri kordonları olan bronz mekanik saat tercihi yapmanız daha uygun olacaktır. Ya da gri veya siyah tonlarının ağır bastığı ‘’casual’’ bir kombin yapacaksanız, siyah veya gri kordonlu metalik renkli mekanik saat ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Örneğin, beyaz tişört, kahverengi blazer, bej rengi keten pantolon ve kahverengi deri kordonlu bronz saat gibi muhteşem bir kombin yapabilirsiniz.

unisex-led-kol-saati.png

2. Spor Saatlerde LED Çağı

Dönemin en popüler saat modeli olan led spor saatler ile sportif kombinlerinize teknolojik ve modern bir hava katabilirsiniz. Daha önceki dönemlerde spor kombinleri için klasik plastik camlı dijital saat modelleri tercih edilmekteydi. Ancak led spor saatler piyasaya çıktığı anda ortalığı kasıp kavurdu ve bu trend uzunca bir süre daha devam edeceğini kanıtlamış oldu.

3. İşlemeli Saatler ile Nostalji Zamanı

Son olarak, kombinlerinizde daha çok klasik ve nostaljik bir hava yaratmak adına eski moda takımlar tercih ediyorsanız, işlemeli metal saatler ile bu kombini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Fabrikasyon ya da el işçiliği ile üretilen bu saat modelleri, hem estetik hem de şık birer tamamlayıcıdırlar.

Benzer Yazilar

Givenchy Erkek Maske

Ahmet DOĞDU

Silikon Kordonlu Erkek Saatleri

Sezona Hazırlık İçin Bunlara Dikkat!

Ahmet DOĞDU

Takım Elbise Yakışan Erkek Ünlüler

Editor

Sportif Erkekler için Sonbahar Modası

Beyaz Her Yaz Moda

Editor

Yorum Yaz