Image default
Erkek Moda

Son Zamanların Favori Erkek Aksesuarı: Bileklik

Yıllar boyu değişen moda akımları ile birlikte, sadece bayanlara değil erkekler için de moda olabilecek ürünler ortaya çıkmaya başladı. Şal, gözlük, saat, fular, küpe gibi aksesuarlar bunlardan yalnızca birkaçı. Saç ve sakal tarzları bile değişmeye başlayan günümüz modaları ilgi çekeceğe benziyor. Çünkü erkeklerde bayanlar kadar görünümlerine, kıyafet ve aksesuarlarına kombinleyecek kadar özen göstermekte, modayı yakından takip eder hale gelmektedir. Günümüzde unisex olarak kullanılmakla birlikte erkeklerde çok sık görülmeye başlanan ve açıkçası en çok yakışan favori aksesuarlardan olan bileklikler yaygınlaşmasına hızla devam etmektedir. Adeta yeni bir akım gibi yayılmaya devam eden bileklikler erkeklerde en çok tercih edilen aksesuar türü olarak yer alıyor.

erkek-aksesuarlari

Fazlasıyla çeşide sahip olan bileklikleri çoğunlukla her erkeğin kolunda görmek mümkün hale geldi. Çok fazla çeşit sebebiyle seçimlerde zorlanılsa da, stil ve zevk sahibi erkekler kolaylıkla kendileriyle uyumlu bileklikleri seçebilmektedir.

Ahşap, onix, örgü, lav taşı, akik taşı, kaplan gözü, düğümlü gibi çeşitleri yer almakta olan bileklikler arasında en çok tercih edilenler örgü ve doğal değerli taşlardan oluşanlar oluyor. Özellikle doğal taşlar ruhsal ve fizyolojik etkileri, nazar inancı gibi durumlara karşı çok sık bilekliklerde kullanılıyor. Bunların dışında taşlı ve metal modası da devam etmektedir. Reklam çekimlerinde, kataloglarda görülebileceği erkek modellerde sık sık bilekliklerin kullanımı dikkat çekmektedir. Saat ile tamamlandığında çok daha çekici hale getiren bu aksesuarın; kahverengi, turkuaz, kırmızı, siyah, lacivert gibi ağırlıklı renkler ile satışa sunulmakta ve bazılarında denge sembolü, barış simgesi gibi bağlantılar da yapılabilmektedir.

2017-erkek-aksesuarlari

Seçimlerde tarza ve ruha uygun oluşuna bakıldığı takdirde bileklik, her erkeğe yakışacak en güzel aksesuarlardandır. Mutlaka kullanılmalı ve bu modaya uyum sağlamalısınız.

Benzer Yazilar

Yalın Bir Deha Eşsiz Saat Ustası Daniel Roth

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Kot Stili Nasıl Olmalı?

En iyi Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Rahat Bir Yaşam İçin!

Ahmet DOĞDU

Yeni Sezon Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

007 James Bond Stilinin Sırları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz