Image default
Erkek Moda

Sonbahar Erkek Kombinleri

2019 yılının yaz mevsimini arkada bıraktıktan sonra sonbahar modası kendini hissetirmeye başladı. Yaz modası geride kalınca, erkek kombinleri sonbahar modası ve trendleri hakkındaki bilgilendirlmeleriyle birlikte naçizane birkaç erkek kombin önerileri listesini aşağıdaki bulabilirsiniz.

Sonbahar Erkek Kombinleri Trendleri

2019 sonbahar erkek kombinleri ve kombin trendleri aşağıda bulunmaktadır.

Erkek kombinleri
Erkek kombinleri

Boğazlı kazaklar ve klasik kot pantalonlar;

Sonbahar sezonunda en trend kombin parçası olarak başta boğazlı kazaklar gelmektedir. Özellikle ateş kırmızısı renkli boğazlı kazaklar bu sene trendlere çoktan girmeyi başarmış durumda. Slogan desenlerden tutun sanatsal dokunuşlara kadar en klas kombinler arasında fark yaratacak derecede etkileyici tasarımlarla şekillenmiş kazaklar büyük markaların favorisi haline gelmiş durumda. Altına soluk mavi renkte bir kot pantalonla hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Şekil değiştiren deri ceketler;

Erkek kombin önerileri arasında boğazlı kazak ve kot pantalon üzerine biçim değiştirebilen deri ceketler son zamanlarda yine yükselişe geçmeyi başardı. Tek renk deri ceketlerin biçim değiştirerek, farklı renklerde ve işlemeli modelleriyle vitrinlerde görmeye başlıyoruz. Marjinal renk tonları haricinde kürk yakaların da çok tercih edilenler arasında yer aldığı görülmekte.

Oversize Tasarımlar Yükselişte

Oversize tasarımlar sonbahar sezonunda da yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Artık yalnız bir tane oversize parça yerine iki ya da daha fazla parçayı birlikte kullanabilirsiniz. Tek yapılması gereken doğru desen ve renkleri bir araya getirmeniz.

Erkek kombin önerileri
Erkek kombin önerileri

Takım Elbise Modasında Dar Kesim Devri!

Takım elbise modellerinde ise bu aylarda dar kesimler kendini göstermekte. Bu sezon dar kesim ve çift düğmeli takımlar trendler arasında.

Benzer Yazilar

Brogue’nin Renkli Dünyası

Ahmet DOĞDU

David Beckham Saç Modelleri

Editor

Erkek Saç Bakımı

Editor

Nostaljik Çizgiler

Ahmet DOĞDU

En Şık Erkek Pantolon Modelleri

Gömlek Nasıl Seçilir?

Ahmet DOĞDU