Image default
Erkek Moda

Sonbahar İçin En Gözde Erkek Ekose Pantolonlar

Sonbaharın gelmesi ile birlikte erkekler de gardırobunda bir değişikliğe giderler. Bu kimi zaman tarz değişikliği olsa bile, genellikle erkeklerin sonbaharda tercihleri hep aynı gibidir. Bu tercihlerin ilk sıralarında ekose pantolonlar yer almaktadır. Hem görüntüsündeki şık ve zarif duruş, hem de serinleyen mevsime ayak uydurması sebebiyle erkeklerin sonbahar modaları yıllar geçse bile değişmez, ekose erkek pantolon modelleri için talep hep aynıdır.

erkek-ekose-onay-golf-pantolon-potikareli-kontrolu.jpg

Hareketliliği seviyorsanız…

Eğer tarzınız da kişiliğiniz gibi hareketli ve canlıysa siz de desenli ekose pantolonları tercih edebilir ve şıklığınızı desenli pantolonlar ile hareketlendirip canlandırabilirsiniz. Desenli ekose pantolonlar özellikle genç kesim tarafından tercih edilmekte ve sonbaharın gözdelerinden biri olmaktadır.

-font-b-Men-s-b-font-font-b-pants-b-font-straight-type-style-of.jpg

Tarzım klasik diyenlere…

Ekose kumaş pantolon erkek modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir, ekose kumaş pantolonlar. Tarzınız klasik ise siz de kumaş ekose pantolonları tercih edebilir ve bir gömlek ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Ekose kumaş pantolonlar içerisinde en çok tercih edilenleri son dönemlerde trend olan dar ve kısa paça pantolonlardır.

L50170520VR015-1_small.jpg

Daha spor görünüm arıyorsanız…

Klasik görünümden hoşlanmayanlardan iseniz siz de tercihinizi ekose slim fit pantolon modellerinden yana kullanabilirsiniz. Slim fit pantolonunuzu dilerseniz yine slim fit bir gömlek ile dilerseniz de renk uyumu olan bir body ile tamamlayabilirsiniz. Slim fit ekose pantolonlar özellikle genç ve orta yaş erkekleri için ideal tercihlerdir.

 

Sonbaharın daimi gözdesi olan ekose pantolonlar arasında sadece koyu renkler değil, canlı renkler de trendler arasında yer almaktadır. Tarzınızı en çok yansıtan renk pantolonunuz ile uyumlu olan gömlek ya da bluz tercihinizi yaparak çevrenizde göz kamaştırabilir ve ekose pantolonların geçmeyen modası ile sonbaharda siz de kendi modanızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

 

Benzer Yazilar

Erkek Modasında Şal Devri: Havalı Mı, Değil Mi?

Ahmet DOĞDU

2016 Erkek Mayo Trendleri

Ahmet DOĞDU

Popüler Erkek Saç Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Sandaletin Yeri

Ahmet DOĞDU

Sezona Hazırlık İçin Bunlara Dikkat!

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Kış Mevsiminde Erkek Gardolabında Neler Olmalı?

Yorum Yaz