Image default
Erkek Moda

Sonbahar Modasında Kadife Parçalar Öne Çıkıyor 

Bu Yıl Moda Kadife

Her sezon nasıl ki kreasyonlar değişiyor bu yıl da değişiklikler söz konusu. Bu yıl hem erkek hem kadın reyonunda sonbahar kreasyonu pek bir benzer aslında. Çoğunluğu oluşturan parçalar kadife yapıya sahip. Bunun yanı sıra elbette eski sezonlardan aşina olduğumuz deri ve yün parçalarda elbette mevcut. Her mağazanın bu yıl ki sonbahar kreasyonunda mutlaka kadife bir iki parça göreceksiniz.

2014_2015_sonbahar_k%C4%B1%C5%9F_erkek_modas%C4%B1_bol_pantolon_trendi.jpg

Belki çanta, belki pantalon veya gömlekte olacak ama mutlaka olacak. Önceki sezonlarabaktığımızda kadife parçaların o zamanlarda da mevcut olduğunu ama bu kadar trend olmadığını söyleyebiliriz. 80 li yıllarda başlayan kadife furyası bu yıl da oldukça popüler olacak gibi. Kadife yapısı itibari ile oldukça yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Kullanımı oldukça basittir zira ne klasik bir görünüm sağlar ne de spor her şeyi ile tam yerindedir. Kadife kumaşın en önemli özelliği soğuktan korumasıdır. Pamukla aynı bileşenlere sahip olduğundan sıcak tutma ve ter emme konusunda da aynı işlevi yerine getirmektedir.

9585203511346.jpg

Sonbahar Trendleri

Bu yıl kadifenin yanı sıra elbette farklı trendlerde mevcut. Vazgeçilmezler arasında yer alan, her sezon satışa sunulan ve bir çok alıcısı bulunan bir parça olan deri ceketler her zaman olduğu gibi bu yıl da çok moda. Her rengi bulunan bu ceketlerin suni deri veya deri seçeneklerini de alışveriş yapacağınız mağazaya göre bulabilirsiniz. Genellikle en çok satılan ve tercih edilen renk ve modeli siyah olanlardır. Genllikle erkek deri ceket modellerinde düğmeli ceketler yerine fermuarlı olanlar üretilmektedir ve en çok satılanlar da onlardır. Deri cekette siyahtan sonra en çok tercih edilen renkler gri ve kahve tonlarıdır. 

Benzer Yazilar

Palto Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Editor

2019 Erkek Keten Gömlek Modelleri

Editor

Erkeklerin Giyim Konusunda İlham Alması Gereken Ünlüler

Esmer Erkekler İçin Stil Önerileri

Ahmet DOĞDU

Seiko Star Wars

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Renk Uyumu

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz