Image default
Erkek Moda

Sonbahar Modasında Öne Çıkan Parçalar

Kadın modası kadar değişken olmayan erkek modasında her sezon birkaç parça giysi öne çıkıyor. Bu sonbahar sezonunda da aynı şekilde birkaç küçük detay ve tarz öne çıkmış durumda. Erkekler hem yeni trendi takip etmek hem de şıklıklarından ödün vermemek adına bu sezonda klasik çizgilerinden çok çıkmadan geçen sezondan devam eden tasarımlara birkaç parça ekleyerek ve renk, kumaş değişiklikleri yaparak sonbahara ve kışa hazır olabilirler.

erkek-moda.jpg

Öne çıkan military tarz yine çok gözde renklerde haki ve koyu yeşil tonların hakim olduğu pantolon ve gömlekler hatta yelek ve rüzgarlık ceketler çok gözde farklı kombinlere ek olarak kullanmaktadır. Bu sezonun modası dar paça giydiğiniz pantolon ve sweatshort üzerine alacağınız haki yeşili bir yelek yada ceketinizi şık bir pamuklu fular ile kombinlemeniz sizi hem sezon modasına uygun hem de sıradışı gösterecektir.

erkekler-icin-military-tarzi.jpg

2017 kış sokak modası en leri arasında olan bu military dokunuşlar ayakkabıdan çoraba ceketten gömleğe hatta fular desenlerine kadar mevcut. Vitrinlerde ve sokaklarda bolca göreceğimiz bu komando desenleri ve apoletli ceket ve gömlekler de sokak modasında 2017 sonbaharını yeşile boyuyor.

2017 -2018 sonbahar kış renkleri  yeşil ve haki ağarlıklı bir sezon olmasına karşın renkli bir ilkbahar yaz geçiren erkek modası renklliğini sonbahar ve kışa da taşıyarak canlı ve sıcak toprak tonlarında devam ediyor. Hardal renkleri bordolar ve sarılar çok gözde renkler. Özellikle pantolon ve ceketlerde kullanılan pamuklu kumaşlarda sıcak ve canlı renk tonlarına yer verilmiş erkekler bu sonbahar çok renkli.

erkek-sonbahar-modasi-nasil.jpg

2017 kış kombinleri  ise sokak  modasında şişme yelekler ince triko kazaklar ve sigara paça pantolonlarla öne çıkarken iş ve diğer giysilerde canlı toprak tonlarındaki kadife ceketlerle tamamlanıyor.

Benzer Yazilar

2017 Yaz Aylarında Erkekler Neler Giymeli?

2019 İlkbahar/Yaz Erkek Saç Kesimleri

Editor

Erkek ve Bakım

Editor

Çorap Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Erkek Kadın İlişkilerinde Beden Dili: Kadınlar Ne Demek İstiyor?

Ahmet DOĞDU

Kenan İmirzalıoğlu’nun Giyim Tarzına Göz Atıyoruz

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz