Image default
Erkek Moda

Sonbahar Şıklığınızı Tamamlayacak En Güzel Erkek Aksesuarları

Erkek Aksesuarları

Erkekler de bayanlar gibi aksesuar kullanmayı oldukça çok severler. Erkeklere uygun bir çok aksesuarı piyasada bulmak pek bir mümkündür. Erkeklerin en çok kullandıkları aksesuarlar şu şekildedir; bere, şapka, kemer, çanta, fular, atkı, küpe, bilezik ve kolyedir elbette bunların dışında daha bir çok aksesuar da vardır. Kadın aksesuarlarında olduğu gibi erkek aksesuarlarında da her sezona özel ve elbette yıla dair kreasyonlar yapılmaktadır. 

2017-erkek-aksesuar-trendleri.jpg

Sonbahar Erkek Aksesuarları

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de bu yılın trendi kadife parçalardır. Erkelerin en çok kullandıkları parçalardan biri olan çantalarda da kadife esintileri sıklıkla gözlenmektedir. Yaş grubuna bağlı olarak erkekler el veya sırt çantası kullanmaktadır. Bu sezonda kadife genellikle sırt çantalarında kullanılmışken el çantalarında deriden vazgeçilinememiştir. Bere olarak geçen yıl da olduğu gibi bu yıl da yazılı bereler modadır. Bu bereler örme şeklinde olup üzerlerinde etiket veya herhangi bir küçük yazı yer alaktadır. Şapkalarda da keçeden her sezonda olduğu gibi bu sezonda da vazgeçilememiş. Genellikle siyah ve gri tonları tercih edilmektedir.

erkek-bere-ornekleri-2017.jpg

Fular ve atkı bölümüne değinmek gerekirse bu reyon pek bir değişmemektedir. Her yıl benzer ürünler yer almaktadır. Erkek reyonunda da en çok tercih edilen atkı ve fular renkleri lacivert, siyah ve kahve tonlarıdır. Küpe, bilezik ve kolye furyasındaysa bileziklerde kalın boncuklu, lastikli bilezikler yine rövenşta olacak gibi görünmektedir. Küpe ve kolyeye gelince de minimal parçalar tercih edilmektedir. Küpe kullanımı erkekler arasında son yıllarda yaygınlaşan bir durum olduğundan piyasada erkek küpesi olarak pek bir çeşitlilik yoktur. Genellikle küçük tek bir taştan oluşan küpeler veya kulağa tam oturan kalın halka şeklindekiler erkekler tarafından kullanılmaktadır.

erkek-kupe-modelleri-2017.jpg

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Doğal Taş Bileklikler

Erkekleri Daha Seksi Gösteren Aksesuarlar

Sportif Erkekler için Sonbahar Modası

Erkek Giyimine Renk Geldi

Ahmet DOĞDU

2018 Erkek Giyim Modasına Dair Her Şey

Editor

Saatiniz İle Tarzınızı Gösterin

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz