23.2 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Erkek Moda

Sonbaharda da Cool Görünümünü Devam Ettirmek İsteyen Erkeklere Öneriler

Moda kavramı, kıyafet konularına yön veren cinsiyet genellikle kadınlara ithafen oluşturulmuş olsa da son yıllarda hem moda dünyasında hem de sokak stilinde erkekleri oldukça klas bir şeklide görüyoruz. Öyle ki erkeklere ithafen yapılan moda haftalarına rağbet her geçen moda haftasından sonra daha da artmakta. Sonbahar koleksiyonlarının yeni yeni gün yüzüne çıktığı şu günlerde erkeklere sonbaharda da cool ve klas görünümlerini pekiştirecek önerilerimiz var. Dilerseniz bu önerilere bir bakalım;

cool-erkek.JPG

1) Renklere bir şans verin

Özellikle erkeklerin tercihlerini siyahtan yana kullanmaktalar. Ancak renk skalasının özellikle sonbaharda geniş olduğu bilinmekte bu yüzden sadece bir renk değişikliği bile cool görünümünüze ışıltı katacaktır. Camel veya taba tonlarında bir trençkot ile kombininize rahat bir hava katarken aynı zamanda sezon renklerinden birini kullandığınız için stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

cool-erkek-gorunumu-saglama.jpg

2) Aksesuarla kombininizi tamamlayın

Özellikle erkeklerde bere kullanımı ünlülerde ön plana çıkmaktadır. Sizde ünlü kombinlerini inceleyerek sonbaharda cool bir görünüm elde etme ipucularını elde edebilirsiniz. Örnek bir kombin olarak David Beckham gibi alt giyimi ve üst giyimi tamamiyle siyahtan yana kullanırken gri desenli bir atkı ile kombininizi klasikleştirebilir veya spor bir bere ile kombininizi sporlaştırabilirsiniz.

cool-erkek-olma-yollari.jpg

3) Kombininize yeni bir hava katın: Desenler

Son yıllarda kadın kombinlerinde sıklıkla gördüğümüz ekose ve kazayağı desenlerini tabi ki erkeklerde kullanmakta. Kruvaze desenli bir kabanda olan bir ekose ile güçlü bir sonbahar imajı sağlayabilirsiniz. Veya David Beckham örneğini verdiğimiz gibi dümdüz bir kombininizi desenli bir parça ile canlandırabilirisiniz. Hem göz yormayan bir görünüm elde edebilir hem de cool bir imaj sergileyebilme imkanına sahipsiniz.

Benzer Yazilar

Calvin Klein Obsession Night For Men

Ahmet DOĞDU

Kıyafetinizle Cool erkek olun

Ahmet DOĞDU

Ülkelere Göre Erkek Karakterleri

Editor

BİR ERKEĞİN ASLA GİYMEMESİ GEREKEN ŞEYLER

Editor

Her Zaman Kullanabileceğiniz Şık Postacı Çantası Modelleri

GANT Rugger LAS

Erkek Moda