Image default
Genel

Sonbaharın Olmazsa Olmazı Fular

Fular hem kadınlar için hem de erkekler için bütünü tamamlayan bir ayrıntı olarak görülebilir. Fular belli sezonlarda ortaya çıkan ve giyimimize ayrı bir hava katan tekstil ürünüdür. Başlığımızda da belirtildiği üzere sonbahar bahsi geçen fular için uygun hava koşullarını, genel hava durumu vasıtasıyla sağlamaktadır. Erkekler de fular kullanımını son zamanlarda sevmiş durumda.

Artan bir eğilim gösteren erkeklerde fular kullanımı erkek fular tercihleri kelime grubunu bizlerin aklına getirmektedir. Erkek fular sektörü çok yeni olmamakla beraber çokta mazisi olan bir sektör değildir. Erkeklerin tercihlerine ve modaya uygun birçok üretim yapılmaktadır markalar tarafından. Markaların ve piyasada ortaya sürülen fular çeşitlerine hep beraber göz atalım.

erkek-icin-fular.jpg

Erkekler için Fular Sektörü

Kısa bir araştırma ile piyasanın ana iskeletini görmek mümkün. Araştırmamızı internet kullanarak yapmaktayız ve arama motorumuza belli kelime grubunu yazdığımızda ortaya sayısız desen ve markada erkek fular çeşidi çıkmaktadır. Erkeklerin tercih ederken zorlanacağı cinsten olan bu kalabalık tercih yelpazesi birçok zevke ve erkeğe hitap etmektedir. Genelde kaygan ve hafif parlak, düz bir kumaşın kullanıldığı fular farklı renkler ve desenler kullanıldığı için çeşitlilik arz etmektedir. En çok tercih edilen fular çeşitleri tarzında bir soru aklımıza gelebilir; fakat bunu cevaplandırmak mümkün değil.

erkek-fular-oneri.jpg

Bir erkeğin zevkine ve giyimine hitap eden ve bu doğrultuda tercih edilen binlerce farklı fular bulunmaktadır. Bir kalıba sokamasak bile fular seçiminde her konuda olduğu gibi sağlığımıza uygun olan yani bize zararı dokunmayacak fular seçimi yapılmalı. Şimdi de alt başlığımızla beraber sağlık konusuna adım atalım.

erkek-boyun-fular-modelleri.jpg

Fular Seçimi için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fular yapımında yukarıda bahsi geçen kumaş türünden daha farklı kumaş malzemeleri de kullanılmaktadır. Bu sebeple aklımıza gelen bir diğer soruda fular seçiminde nelere dikkat edilmeli olmalıdır. Fular seçiminde seçtiğimiz kumaş cildimize zarar vermemeli. Cildimizi tahriş eden ve rengini dışarı veren kumaşlar tercih edilmemeli. Bununla beraber dolabımızdaki birçok kıyafetle uyum sağlayan bir fular seçilmeli ki cebimizin sağlığını da düşünmüş olalım.

Benzer Yazilar

2019 Yaz Teknolojisi

Editor

Şık Görünmek İçin Marka Giymek Şart Mı?

Erkek Sakal Çeşitleri ve İsimleri

Editor

Kadınlar Erkeklerde İlk Neye Bakar?

Erkekler Kızlara Açılmak İçin Neyi Beklerler?

Erkeklerin Dayanılmaz Bulduğu 5 Kusur

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz