Image default
Genel

Sosyal Medyayı Sallayan Güzeller

Sosyal Medyayı Sallayan Güzeller

Yaşamın akışı, kayda değer oranda sosyal medya üzerinden yürüyor. Hemen hemen herkes, sosyal medya hesaplarına sahip ve dünyayı buradan takip ediyorlar. Bazı kişilerin bu platformlar üzerinde belli olgular ya da özellikler ile öne çıktığını görmekteyiz. Sosyal medyayı sallayan güzeller ise son dönemlerde fazla konuşulan ve sosyal medyada popüler olan kişiler arasındadır. Görsel güzellikleri ile büyüleyen bu kişilerin hesapları hem beğeni hem de takip yağmuruna tutuluyor.

istagram-sosyal-medya

Etkin Güzelliği ile Efsunlayan Kürt Kızı

Kerküklü kürt kızı, instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflar vesilesi ile sosyal medyanın fenomen kızları arasında yerini aldı. Bolca takip ve beğeni alan kızın ismi, Evon Wahab olmaktadır. Güz hatlarının ve fiziğinin güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Yaklaşık 800 000 üzerinde takipçi sayısı ile rekora koşan bir kişidir. Bazı kişilerin Kim Kardashian’a benzetmiş olduğu güzel, sosyal medya güzelleri arasında ön sıralarda bulunuyor.

instagram-güzl

Rus Güzel Sosyal Medyada Fenomen Oldu

Oyuncu ve modellik yapmakta olan Rus güzeli, sosyal medyayı adeta yerinden oynattı. Daria Konovalova adlı güzel kız, paylaşmakta olduğu fotoğraflar vesilesi herkesin kendinden etkilenmesini sağladı. Doğal güzelliği ile artı değer kazanan genç kızın etkin bakışları dikkat çekiyor.

sosyal medya

Sosyal Medyayı Sallayan Hostesler

Son zamanların internet üzerinden en çok konuşula ve takip edilen trendlerinden biri, hosteslerin akımıdır. Boş bagajlarda sıra dışı fotoğraflar paylaşa ve bu şekilde sosyal medya üzerinde fenomen olmayı başaran güzellerin arasına zaman zaman erkekler de katılıyor ve çeşitli fotoğraf paylaşımlarında bulunuyorlar.

güzell-kadın

İnstagram’ı Sallayan Şebnem Barani

Hoş fotoğraf paylaşımları ile sosyal medyada güzel kızlar arasına girmiş ve oldukça popülerdir. Takipçilerinin ilgisi fazla olup, popülaritesi geniş kitlelere yayılmıştır.

Benzer Yazilar

Sevgilinizin Yakın Erkek Arkadaşıyla Baş Etme Yolları

Ahmet DOĞDU

Erkeklerdeki İlginç Fetişler

Ahmet DOĞDU

6 Adımda İtalyan Erkekleri Tanıyalım

Ahmet DOĞDU

Jilet Mi? Traş Makinesi mi?

Editor

Romantik mi Maço mu?

Erkeklerin Evlilik Kararını Etkileyen 5 Faktör

Editor

Yorum Yaz