Image default
Erkek Moda

Spor Ceketler ile Tarzınızı Konuşturun

Özellikle yazın akşam serinliğinde ne giyeceğini tercih etmek kadar zoru yok malum. Rahat olsun,şık olsun, üşütmesin,ısıtmasın gibi ciddi arayışlar içine giriyor insan. Mevsim şartları şehirden şehire değişse de bu yaz etkin bir biçimde nem oranları arttı. Kurtarıcı parçalar giymek hepimiz için en iyisi.Mevsimi olmayan,zamansız bir parça kendileri;spor ceketler. Peki nasıl gyilir? Ne ile kombinlenir? Öncelikle en önemli nokta şu ki yaz içinde uygun kış içinde, kumaşı ince spor ceketler de var kalın olanlar da.Spor ceketlerin en iyi tamalayıcıları basic t-shirtler. Ne renk olursa olsun tarzınızı tamamlayacak ve sizi sıradanlıktan uzaklaştıracaktır. Aynı zamanda spor ceketleri yalnız günlük giymek gibi bir kuralda yoktur özel günlerde de tercih edilebilir.

erkeklerde-spor-ceket.jpg

Spor ceketler ile kombinleyeceğiniz pantolonun kumaşı da önemlidir. Bu da spor ceketin tarzına uygun olarak seçilmelidir. Eğer ceketiniz tok yani sert görünümlü bir kumaştansa, hafif pantolonlar tercih etmeyin .Böyle bir durumda ceketin rengine uygun bir kot pantolon giymek kurtarıcı olacaktır. Buna uygun bir de güneş gözlüğü seçip spor kombininizi tamamlayabilirsiniz.

erkeklerde-spor-ceket-modasi.jpg

Gelelim spor ceketlerin başka bir havaya bürünmesine, tek bir hamleyle günlük bir kombini çok özel bir kombine dönüştürebilirsiniz. Ceketinizin içine seçeceğiniz silik renklerde bir gömlekle bu oldukça basit. Toz pembe bir gömlek harika bir tamamlayıcı olacaktır özellikle ceketiniz lacivertse. Bunun yanı sıra siyah spor bir ceketin içine beyaz bir gömlek de tercih edebilirsiniz. Gömleğiniz desenli de olsa farketmez çünkü siyah her zaman asil bir renktir ve beyazla buluştuğunda ortaya mükemmel bir görüntü çıkar. Spor ceketleri giydiğinizde dikkat etmeniz gereken önemli bir detay daha var ki bu da sizin duruşunuz. Dik bir duruş giydiklerinizi daha ön planda tutar ve size güven verir. Giydiklerinizi en güzel şekilde ifade etmek duruşunuza yani o kıyafeti nasıl taşıdığınıza da başlı.

erkek-ceket.jpg

Spor ceketler artık çok fazla tercih edildiğinden ötürü her tarza hitap ediyor. Renk ve model seçenekleri de fazlasıyla mevcut. Gardırobunuzda eğer her şekilde kombinleyebileceğiniz bir cekete ihtiyaç duyuyorsanız bir tane spor ceket edinmenizi tavsiye ediyoruz. Her bütçeye uygun olanlarını bulabilirsiniz. Böylelikle neyi nasıl kombinlerim derdinden de kurtulur ve şık rahatlığın keyfine de varmış olursunuz.

Benzer Yazilar

Mango 2016 Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Zaman ve Mekân Tanımayan Erkek Kıyafetleri

Ahmet DOĞDU

Uzun Saçlı Erkekler İçin Saç Modelleri

Sokak Modası Trendleri

Ahmet DOĞDU

Kısıtlı Bütçeyle işyerinde Rahat Giyim

Ahmet DOĞDU

Kadınların Erkeklerde En Çok Beğendiği Aksesuarlar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz