Image default
Erkek Moda

Spor Giyinmeyi Seven Erkekler için 2018 Trendleri

Spor giyinmeyi tercih eden erkekler genel olarak günlük yaşantılarında rahatlığı tercih eden, hareket kabiliyetlerinin kısıtlanmasından hoşlanmayan, enerjilerini dışarı atmayı seven ve her türlü durumda hızlı hareket etmeyi ön planda tutan erkeklerdir. Giyim tercihleri renk ve model bakımından farklılık gösterse de 2018’de sık sık karşılaşacağımız belli başlı trendler karşımıza çıkacaktır. İşte, 2018 yılı erkek spor giyim trendleri:

erkek-sweathshirt.jpg

Sweatshirt’ler Her Yerde

2018 yılı erkek spor giyim modası içerisinde yer alan sweatshirt’ler şimdiden birçok moda ikonunun vazgeçilmezi oldu bile. Bu yılın renkleri olan yeşil ve bej renklerinin oldukça şık durduğu sweatshirt’ler sayesinde hem modaya kolayca ayak uyduracak hem de spor görünümünüzü çeşitlendirmiş olacaksınız.

Erkek-Jogger-Pantolon.jpg

Jogger Tutkusu Kalıcı Olacak

Jogger’lar sadece 2018 yılı erkek spor giyim trendleri için değil, bundan sonraki 2-3 yıl için de moda olarak kalmayı garantilemiş gözükmektedir. Hem giyildiği zaman verdiği muhteşem rahatlık hissi, hem de spor yaparken hareket kabiliyetinizi kısıtlamaması bakımından Jogger’ların özellikle bej veya gri renklerdeki modelleri oldukça sık rağbet görmektedir.

blazer-ceket-modasi.jpg

Blazer Ceketleri Dolabınızdan Eksik Etmeyin

Blazer ceketler her çeşit pantolonun üzerine rahatlıkla uydurulabilen, hiçbir ortamda sırıtmayan ve aynı zamanda da sanki bir eşofman giyiyormuşsunuz hissi veren parçalardır. Her erkeğin dolabında bulunması gereken bu parçaların 2018’yılında en çok bej ve yeşil renklerdeki modelleri tercih edileceği öngörülüyor.

Polo Yaka Tişörtlerin Kalıcı İktidarı

Polo yaka tişörtlerin modası hiçbir zaman geçmez. Her yaz, sonbahar ve ilkbahar aylarında rahatlıkla giyilebilen bu tişörtler, birçok kombine de rahatlıkla uyum sağlayabilmektedirler.  Bu tişörtlerin altına bir spor ayakkabı ve bir de kanvas pantolon giydiğiniz zaman sizler de kolaylıkla modaya ayak uydurmuş olacaksınız.

Benzer Yazilar

Dupont Çakmak Modelleri

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Kadife Parçalar Öne Çıkıyor 

Sonbahar Modasında Kadife Parçalar Öne Çıkıyor

TAKIM ELBİSE GÜCÜ!

Editor

Kravat Renklerinin Anlamlarını Biliyor musunuz?

Ahmet DOĞDU

Bu Yaz Erkek Stiline Yön Veren 3 Detay

Yorum Yaz