Image default
Erkek Moda

Spor Giyinmeyi Seven Erkekler için Trend Önerisi

Son yıllarda erkekler de kadınlar kadar modayı yakından takip ediyor ve son moda trende uygun giyinmeyi tercih ediyor. Ancak gün içinde ne giydiğiniz, hangi tarzı benimsediğiniz artık sizinle ilgili önemli ipuçları da veriyor. Eğer siz de kıyafet seçerken rahat olmasına önem veriyorsanız, şık olsun ama spor olsun diyorsanız ve kaliteden asla ödün vermek istemiyorsanız bu yazımız o zaman tam size göre. İşte spor giyinmeyi seven erkekler için hem şık hem spor 7 trend önerisi aşağıda.

Blazer Ceket

erkeklerde-spor-giyim-modasi.jpg

Blazer ceket sadece spor giyimi tercih eden erkekler için değil her erkeğin gardırobunda mutlaka olmazsa olmaz parçalardan bir tanesi. Özellikle yaz akşamları dışarı çıkarken altına ister keten bir pantolon, Jean pantolon ya da klasik bir şort ile tamamlayabileceğiniz blazer ceket ile hem spor hem de her zaman trend sahibi gözükebilirsiniz. Blazer ceket satın alırken vücudunuza tam olarak oturmasına ne çok bol ne de çok dar olmamasına dikkat etmenizde fayda var.

Chino Pantolon

erkek-spor-giyim-oneri.jpg

Chino tarz pantolonlar özellikle yaz günlerinde işe giderken de sizin büyük kurtarıcınız olabilir. Rahat ve sıcak mevsime uygun kumaş kalitesi ile sizi yaz günü fazla bunaltmayacak bu pantolonlar aynı zamanda aşağı doğru hafifçe dar olarak inen kesimi ile de sizi oldukça sportif ve şık gösterecektir. Üzerine kombin yapacağınız güzel bir tshirt veya gömlek ile spor ve stil sahibi bir erkek olabilirsiniz. Chino pantolonların özellikle bu yıl pek çok marka tarafından üretilmiş olan yeşil renkli olanlarından gardırobunuza bir tane eklemenizde fayda var. Oldukça renkli üretimi yapılan chino pantolonlardan rengarenk satın alabilir ve yaz günlerini bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Polo Yaka Tshırt

erkek-spor-giyim-modasi.jpg

Elbette her erkeğin gardırobunda olmazsa olmaz parçalardan bir tanesi de polo yaka tshirtler. İsterseniz klasik tarz kıyafet tercih eder olun isterse spor kıyafet tercih edin mutlaka gardırobunuzda birkaç renk polo yaka tshirt bulunması gerekir. Altına giyeceğiniz kanvas bir pantolon ve spor ayakkabı ile siz de hem trend sahibi hem şık bir biçimde gün içinde işe giderken bu kombini kullanabilirsiniz.

Bunların dışında spor tshirt, spor saat, spor ayakkabı ve güneş gözlüğü tercihlerine dikkat ederek şık bir sportif giyim tarzına sahip olabilirsiniz.

 

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Çanta Kullanma Rehberi Çantaları Nasıl Hayatınıza Sokabilirsiniz?

Ahmet DOĞDU

Moda devi Versace 2016

Ahmet DOĞDU

Casual Giyim Tarzı Önerileri

Ahmet DOĞDU

Takım elbise seçimi

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Blazer ve Spor Ceket Kullanımı

Ahmet DOĞDU

2017 Modasının Dikkat Çeken Renkleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz