Image default
Erkek Moda

Spor Takım Elbiselerinizle Fark Yaratın

Günümüzde beyler artık klasik giyimden çok spor giyinmeyi tercih ediyorlar. Nedeni de iş hayatında daha aktif olunması; masa başı işlerdense erkeklerin her alanda faaliyet göstermesidir. Bu yüzden klasik giyimin yerini son yıllarda spor şık giyim aldı. Bu da klasik takım elbise yerine spor takım elbise modasını başlattı.

spor-takim-elbise

Günlük Yaşamda

Artık erkekler takım elbiseyi sadece iş hayatında değil günlük yaşamlarında da kullanıyorlar. Bunun nedeni takım elbise üreticilerinin kullanışlı, rahat modeller üretmesidir.2016 spor takım elbiseniz de kravat takmayıp, gömlek düğmesini bir tık açarak spor takım elbisenize ayrı bir hava katabilirsiniz.

spor-takim-elbise-modelleri-2016

Akşam Yemeği

Kız arkadaşınızla güzel bir yerde akşam yemeğine gidiyorsanız ya da evlilik teklifinde bulunacaksanız zaten yeterince heyecanlı olacağınız bir ortamda bari kıyafetleriniz rahat olsun değil mi? Bunun için spor takım elbise imdadınıza yetişecektir.

takim-elbisede-spor-modeller

İş Hayatı

Aktif iş yaşantısı beraberinde giyimde de farklılıklar getirdi. Klasik takım elbiseler yerine spor takım elbiselerin modada yer edinmesi gibi. Masa başı işlerinden çok saha da aktif görev alan çalışanlar hem şık hem rahat olmaları gerektiğinden takım elbise seçimlerinde spor olanları tercih etmelidirler.

spor-takimlar

Özel Davetler

Modernize yaşamın bir getirisi olarak artık özel davetlerde bile spor takım elbiseler tercih ediliyor. Kokteyller, iş yemekleri hatta düğünlerde bile özellikle genç ve orta yaş kitleler spor takım elbiseleri tercih ediyor. Klasik takım elbiselerin imaja sert bir görünüm verdiği de görüşler arasında yerini alıyor.

2016 spor takım elbise modelleri nasıl olacak derseniz genel olarak renk hâkimiyetinden bahsedebiliriz. Özellikle renk olarak gri tonları, takım elbiseler; desen olarak da grafik ve ekose takım elbiseler ön plana çıkmakta.

Gelin birlikte 2016 spor takım elbise modellerine bir göz atalım.

 

 

 

Benzer Yazilar

Erkeklerin Hayır Diyemeyeceği 5 Aksesuar

Ahmet DOĞDU

Sakalları Gür Göstermenin 3 Yolu

Editor

2018 Erkek Modasına Yön Veren Detaylar

Erkekler İçin Zamanı Asla Geçmeyen 20 Giyim Kuşam Önerisi

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri

Adidas’la Gece Gezmeleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz