3.5 C
Istanbul, TR
Pazar, Şub 24, 2019
Erkek Moda

Spor Tarz Seven Erkekler İçin Kombin Önerileri

                 Spor kıyafetler ile oluşturulan kıyafet kombinler erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özgür ve rahat olmak isteyen erkeklerin hemen hemen hepsi spor tarz kıyafetleri seçmektedirler. İş hayatından dolayı klasik giyen erkekler bile işlerinden çıktıklarında veya işe gitmediklerinde mutlaka spor tarz kombin kıyafetleri tercih etmektedirler. Bu kombinler ise oldukça çeşitli ve tarzdır.

erkek-kombinleri-1

Spor kıyafetler içerisinde renkli pamuklu pantolonlar son dönemde oldukça modadır. Bu pantolonların üzerine armalı, tarz desenli ve çizgili tişörtler ile kombin yapabilirsiniz. İnce bir montla daserin havalarda da rahatça kullanabilirsiniz. Spor tarz kombinler için spor gömlekleri de deneyebilirsiniz. Pamuklu veya kot pantolonlar üzerinde oldukça şık duracaktır. Son yıllarda hayli moda olan bermuda şortlar sayesinde de spor tarz kombin yapmış olursunuz. Bu şortların üzerine denizci simgeli tişörtleri veya marin koleksiyonları ile harka bir tarz yakalamanız mümkün. Son dönemde trend olan bir diğer pantolon modeli ise beyaz pantolonlardır. Renkli tişörtlerin altında oldukça şık duran bu pantolonlar altına renkli ayakkabıları giyebilirsiniz. Üzerine tek ve canlı renkte ince montlar veya hırkalar ile harika bir tarz yaratabilirsiniz.

erkek-spor-giyim

Spor kıyafetler içerisinde vazgeçilmesi neredeyse imkansız olan kot pantolonlar ve kot gömlekler harika kombinler oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Baharlık kot pantolonlar üzerine giyeceğiniz beyaz ve lacivert renklerin ağırlıktaki tişörtler sayesinde harika kombinler oluşturabilirsiniz. Spor tarz converse ayakkabılar giyerek kot pantolon birleşimini yakalarsınız. Spor tarz kombin oluşturmak için pamuk pantolonlar üzerine giyeceğiniz kot gömlekler de harika tarzlar yakalamanızı sağlayacaktır. Bazen bu gömlekler içerisine giyeceğiniz tek renk veya çizgili tişörtler sayesinde tarzınıza tarz katmış olursunuz. Çok şık ve tarz spor kombinleri farklı kıyafetlerle de yakalamanız mümkün. sadece biraz cesaret ve denemek gerekecektir.

 

Benzer Yazilar

Biegert & Funk tarafından QlockTwo W

Erkek Moda

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinmelisiniz?

Editor

Klasik Damatlıklardan Sıkılan Marjinal Erkekler İçin Öneriler

Editor

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarları

Editor

Gömlek Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Erkek Moda Aleminde Sakal Trendi Durmaksızın Devam Ediyor

Editor