Image default
Erkek Moda

Sportif Görünüşte 2016 Etkisi

Sportif Bir 2016 İçin

Yeni bir yıla daha girdik. 2016 yılının ilk günlerini geride bıraktık bile. Yeni yılla birlikte sportif bir görünüm ve şıklık isteyenler için bazı önerilerde bulunmak istiyoruz.

fit-gozukun

Ayakkabı

Birçok ayakkabı firması 2016 modellerini geçen seneden piyasaya sürdü bile. Siz de yeni yılda kendinizi ödüllendirmek için çok şık bir spor ayakkabı alabilirsiniz. Hem gündelik yaşantınızda, hem spor yapmak için birbirinden şık binlerce ayakkabı çeşidi sizleri bekliyor. Günümüzde birçok kişi iş yaşantısında takım elbiselerin altına bile spor ayakkabı giymeyi tercih ediyor. Siz de spor ayakkabı rahatlığını hayatının her anına taşıyanlardan olmak isteyebilirsiniz.

spor-ayakkabi

Ceketler

Spor giyinmek demek sadece sporda giyilecek kıyafetler giymek değildir. Birçok insan günlük yaşantısında spor giyinmeyi tercih ediyor artık. Spor giyinirken sizi çok şık gösterecek ayrıntılardan biri de ceket seçiminizdir. İster işe giderken isterseniz iş dışındaki saatlerde sizi şık ve enerjik gösterecek şık bir ceket herkes tarafından fark edilmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda oldukça soğuk geçen şu kış günlerinde, sizi hem soğuktan koruyacak hem de sportif görünmeniz sağlayacak bir mont ile de görüntünüzü yenileyebilirsiniz.

sportif-gorunun

Jean

2016 yılında da sportif bir görünüş elde etmek isteyenler jeanden vazgeçemeyecek. Tepeden tırnağa hemen her şeyde kullanılabilen Jean kumaşları ile spor tarza sahip olanlar kendileri için bolca ürün bulabilirler.

2016-yilinda-spor

Sportif Görünmek İçin Spor

Sportif ve fit görünmek isteyenler için yeni yılda bir spor salonuna yazılmalarını öneririz. Ben sporumu evde de yaparım demeyin, profesyonel bir ortamda ve profesyonel kişiler yardımıyla, düzenli spor yaparak 2016 yılında sportif bir görüntü elde edebilirsiniz. Unutmayın sağlam kafa sağlam vücutta bulunur demiş atalarımız. Siz de hiç vakit kaybetmeden düzenli spor yapanlar kervanına katılın.

Benzer Yazilar

Farklı Tasarım Ve Renkleriyle 2016 Damatlık Modası

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Favorisi Dudun Yelek

Ahmet DOĞDU

Modayı Takip Ederken Sakın Bu Hataları Yapmayın

Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın

Ahmet DOĞDU

2016 Burberry Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Erkeğin Güzellik Sırrı: Sakal

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz