Image default
Erkek Moda

Stil Sahibi Olmak İsteyen Erkeklere Öneriler

Sosyal hayat içerisinde tarzıyla öne çıkmak isteyen ve kendi tarzını oluşturmak isteyen erkeklerin bu isteklerini yapabilmeleri için birtakım kurallara ve uymalı ve bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Bu noktaları mercek altına aldığımızda şu maddeler öne çıkmaktadır.

    Kendinizi Tanıyın

Stil sahibi olabilmek için öncelikle kendinizi tanımalı, beğenilerinizi ve ruhsal yapınızı analiz etmelisiniz. Bu noktadan sonra fiziki özelliklerinizi de bilmeli ve farkında olmalısınız. Artık tarzınızı oluşturmaya başlamalı ruhsal yapınız ve fiziki yapınız arasında bir konsept oluşturarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

erkeklerde-stil

Sosyal Hayatın İçinde Olun

Sahip olduğunuz ve kişisel özelliklerinizi yansıtabilmek için sosyal hayatın içinde olmalı ve insanlarla iletişimde kalmalısınız. Bu noktada sahip olduğunuz tarzı yansıtabilecekken aynı zamanda da çevreden etkileşime girerek tarzınızı geliştirebileceksiniz.

erkeklere-stil-onerileri

                Renklerin Dili

Stil sahibi erkek olmak isteyenlerin renklerin dilini iyi kullanması gerekir. Her mevsime göre değişen renk kombinleri ile hissettiklerinizi kıyafetleriniz ile ifade edebileceksiniz. Hangi renk size yakılıyor anlayabilmek için kendinizi fotoğraflayabilir ve bu fotoğrafları inceleyerek en uygun renginizi tespit edebilirsiniz.

stil-sahibi-erkekler

        Vücudunuzu İyi Tanıyın

Tarz oluştururken sadece güzel olan yönlerini çıkarmak yeterli olmayacak. Kusurlu olan noktalarınıza da dikkat ederek bütüncül bir stile sahip olabilirsiniz. Eksik ya da kusurlu yönleriniz varsa stilinizi bu yönlerinizi düzenleyecek şekilde tasarıma gitmelisiniz. Kıyafetiniz, saç sakal modeliniz ve diğer detayları bu duruma göre ayarlamalısınız.

stil-sahibi-olmak-isteyen-erkeklere-oneriler

Modaya Olmazsa Olmaz Gözüyle Bakmayın

Her ne kadar moda giyim ve kıyafet tercihlerinizin belirleyicisi olsa da moda sizin için olmazsa olmazdır. Moda trendlerini kendi stilinize göre uyarlayarak hem modaya ayak uydurabilir hem de kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Erkeklere öneriler arasında yer alan bu hususa dikkat ederek stil sahibi olabilirsiniz.

 

Benzer Yazilar

Diesel Yeni Saat Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Autodromo Sürüş Saatleri

Ahmet DOĞDU

2016 Modada Gençlik Sembolü Zara

Ahmet DOĞDU

En Çok Tercih Edilen Kilo Aldırıcılar!

Ahmet DOĞDU

Erkek Tarzında Fark Yaratan Detaylar

Toplantılarda Şık Olunabilecek Kıyafet Kombinleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz